کدخبر : 124713
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت
رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان:

نیازمند تدبیر دولت بر مشکلات استان هرمزگان هستیم

جنوب پرس: رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان گفت: چرا استان هرمزگاني كه تأمين كننده بخش عظيمي از بودجه كشور است،در تخصيص اعتبار در رديف استان هاي آخر است.
نیازمند تدبیر دولت بر مشکلات استان هرمزگان هستیم

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام علی اکبر میرزایی در جمع راهپیمایان بندرعباسی، افزود: بحث امروز،بحث تداوم و استمرار انقلاب اسلامي است كه بايد گفت تداوم اين انقلاب با سه اصل محقّق مي شود.

وی با بیان اینکه اصل تبعيّت از ولايت، اصل قانون مداری و اصل خدمت صادقانه سه اصل اساسی است، تصریح کرد: هر موقعي كه اين سه اصل را با هم داشته ايم،موفق بوده ايم و هر جا اين سه اصل را كنار گذاشته ايم با مشكل روبرو شده ايم.

میرزایی خطاب به معاون رئیس جمهور که به عنوان سخنران ویژه در این مراسم حاضر شده بود، اضافه کرد: از وقتي مردم هرمزگان فهميدند كه قرار است شما سخنران مراسم٢٢بهمن باشيد،سيل نامه ها و پيام ها به دفتر شوراي هماهنگي سرازير شد و خواسته ها و مطالباتي داشتند.

بنا بر این گزارش ایسنا، رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان با تأکید بر اینکه مردم استان هرمزگان گله مندند، تصریح کرد: چرا استان هرمزگاني كه تأمين كننده بخش عظيمي از بودجه كشور است،در تخصيص اعتبار در رديف استان هاي آخر است.

میرزایی با بیان اینکه باید دولت فقر و گراني را در هرمزگان تدبير کند، خاطرنشان کرد: يكي از مسؤولين گفته بود استان هرمزگان قابليّت اداره پنج استان را دارد، اگر اين گونه است پس چرا شاهد فقر و گراني در این استان هستيم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما