کدخبر : 124675
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

اندیشه مقام‌معظم رهبری خواب را از دشمن گرفته است

جنوب پرس: مسئول ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان جاسک بر لزوم حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و گفت: اندیشه مقام معظم رهبری خواب و تفکر را از دشمن گرفته است باید پشتیبان ولایت فقیه به عنوان محور اصلی باشیم.

به گزارش جنوب پرس ، احمد گمتیلی شب گذشته  در بندرجاسک اظهار کرد: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران به فکر ایجاد فتنه و نفاق بین ملت ایران هستند که تنها چیزی و می‌تواند توطئه دشمنان را نقش بر آب کند حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.
وی با بیان اینکه ما باید از شهیدان الگو بگیریم و راهی که آنان طی، و درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند نگذاریم دشمنان خدشه‌ای به آن وارد کند، افزود: با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان انقلاب بفهمانیم که این راه تا قیامت پابرجاست.
مسئول ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر جاسک تصریح کرد: اندیشه مقام معظم رهبری خواب و تفکر را از دشمن گرفته است ما باید پشتیبان ولی فقیه به عنوان محور اصلی انقلاب باشیم.
گمتیلی بیان کرد: هر آنچه که امروز داریم به برکت اعتقاد به خدا و پیروی از ولی فقیه است و هیچ وسیله ای بهتر از رابطه با خدا و تقوای الهی نیست.
وی ادامه داد: اصلی ترین اساس نظام جمهوری اسلامی ایران بر مبنای ولایت فقیه استوار شده است که با توجه به ویژگی‌های ولی‌فقیه، نظام جمهوری اسلامی از قابلیت هایی برخوردار است که سایر نظام های سیاسی ازآن برخوردار نیستند.
این مقام مسئول با اشاره به مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در جاسک ساعت ۹ صبح از میدان امام خمینی (ره) تا گلزار شهدا و در مرکز شهر و بخش لیردف برگزار خواهد‌شد.
وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: برای برگزاری هر چه بهتر این راهپیمایی از همه اقشار  اصناف و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، صیادان و کشاورزان، معتمدین و متنفذین، جهت حضور و همکاری دعوت می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما