کدخبر : 124662
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

حضور حماسی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

جنوب پرس: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

به گزارش جنوب پرس ،  انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و فداکاری‌های ایثارگران است و به برکت حضور این عزیزان تا امروز پایدار و استوار مانده است و امروز نیز ایثارگران با حضور در یکی از عرصه‌های مهم دفاع از انقلاب اسلامی، بار دیگر مهر تأییدی بر نقش و جایگاه والای خود در انقلاب زدند.

حضور ایثارگران در روزهایی که رئیس جمهور جدید آمریکا به تهدید ملت ایران روی آورده است بسیار گسترده و حماسی بود و این الگوهای صبر و استقامت و جانفشانی با حضور خود بار دیگر آمادگی خود را برای ایثارگری در راه امام و انقلاب اسلامی اعلام کردند.

جانبازان قطع نخاع که روی ویلچر نشسته بودند، با خانواده‌های خود به این مراسم آمده بودند و نشان دادند همواره، در هر شرایطی و با وجود تمام مشکلات بر عهدی که برای دفاع از اسلام و کشورشان بسته بودند، استوار هستند.

پدران و مادران شهدای دفاع مقدس و خانواده‌های شهدای مدافع حرم نیز با در دست داشتن تصاویر شهدای خود بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام اسلامی اعلام و با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کردند.

خانواده‌های شهدا و ایثارگران هم‌زمان در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما