کدخبر : 124655
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

آغازعملیات اجرایی و افتتاح ۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال در شهر دوراهک

جنوب پرس: فرماندار شهرستان دیر از آغازعملیات اجرایی و افتتاح 5 پروژه عمرانی با اعتبار 37 میلیارد ریال در شهر دوراهک شهرستان دیر خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، حمزه اعتماد شامگاه شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژ‌های عمرانی در شهر دوراهک اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حالی وارد چهلمین سال خود می‌شود که طی قریب به چهار دهه دست‌آوردهای فراوای را برای کشور به ارمغان آورده است.

وی افزود: در کنار رشد و بالندگی در عرصه‌های مختلف علمی، سیاسی، اجتماعی و توسعه‌یافتگی در بخش زیرساخت‌های ارتباطی، جمهوری الاسمی ایران به عنوان نطام سیاسی با پایه و اساس اندیشه دینی بر گرفته از ائمه معصومین(ع) به عنوان یک الگوی منحصر به فرد برای ازادیخواهان جهان مورد توجه قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان دیر تصریح کرد: مردم ایران قدرشناس بوده و نظام و رهبرشان را دوست دارند ودر روز ۲۲ بهمن ماه نیز بر همین اساس در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن حماسه استثنایی را رقم خواهند زد.

اعتماد با اعلام این که امسال پروژه‌های خوبی در شهرستان دیر به اتمام رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است، گفت: در مجموع ۳۳ پروژه با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در این ایام دهه فجر و برای عمران آبادی روستاها و شهرهای شهرستان دیر هزینه شده است.

وی بیان کرد: عمده این اعتبارات در حوزه زیرساختی شهرستان دیر از جمله آب، برق ، گاز و زیرساخت‌های ورزشی، بندری و عمران شهری هزینه شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد