کدخبر : 124606
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

۳۳۵ میلیارد ریال به منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اختصاص یافت

جنوب پرس: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: از محل اعتبارات استانی و ملی، امسال 335 میلیارد ریال اعتبار به منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اختصاص یافته که نسبت به چند سال گذشته بی‌نظیر بوده است.

به گزارش جنوب پرس ، سهیل مهاجری اظهار داشت: امسال شاهد تزریق اعتبارات خوبی به منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از محل اعتبارات ملی و استانی بودیم که در چند سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: از ۳۳۵ میلیارد ریالی که امسال به حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اختصاص یافته، ۲۰۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی و ۱۳۵ میلیارد ریال از منابع استانی بوده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر تصریح کرد: امسال ۱۶ پروژه استانی و ۸ پروژه ملی برای آبخیزداری استان تعریف شده است که می‌تواند نقش اساسی در حفظ سفره‌های آب زیرزمینی همراه با هدایت آب‌های سطحی و جلوگیری از فرسایش خاک داشته باشد.

مهاجری ادامه داد: با اعتبار ۶ میلیارد تومانی از صندوق توسعه ملی و یک‌میلیارد تومان از منابع استانی، برنامه‌بیابان‌زدایی را در سال جاری در بخشی از ۳۳۰ هزار هکتار اراضی بیابانی استان آغاز کرده‌ایم که شامل مهال‌کاری، هرزآب‌هاو کاشت نهال است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما