کدخبر : 124603
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

پرداخت وام قرض‌الحسنه کارگشایی به ۱۵۴ خانوار

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد شهر آبپخش از پرداخت وام قرض‌الحسنه کارگشایی به 154 خانوار تحت حمایت این نهاد در شهر آبپخش خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، رمضان غلامی امروز در شهرستان دشتستان اظهار داشت: در ۱۰ ماه امسال، ۱۵۴ فقره وام برای خانواده‌های تحت حمایت که دچار مشکلات معیشتی و یا بیماری شده بودند پرداخت شد.

وی افزود: این نهاد در راستای رسالت خدمت‌رسانی خود به گروه‌های هدف در زمینه‌های متعدد، از جمله وام قرض‌الحسنه کارگشایی با عنایت به این که این وام به عنوان یکی از شاخص‌های دینی در کلام وحی (قرآن) به صراحت اشاره گردیده و از آن به عنوان انفاق تعبیر گردیده، لقدامات مناسبی انجام داده است.

رئیس کمیته امداد شهر آبپخش تصریح کرد: محور فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد حمایت و پشتیبانی خانواده های تحت پوشش این نهاد است و به دنبال این است که از افراد نیکوکار و نیک‌اندیش و خیرین برای سرمایه‌گذاری در این صندوق دعوت به عمل آورد.

غلامی عنوان کرد: هزینه‌کرد این صندوق در زمینه‌های ازدواج، تامین جهیزیه، کمک هزینه درمان، تعمیرات مسکن، کمک فرهنگی به دانش‌آموزان و تهیه مایحتاج ضروری نیازمندان هزینه می‌شود.

وی بیان کرد: تاکنون از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد، تعداد ۱۵۴ خانوار با مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ وام قرض‌الحسنه دریافت کرده‌اند تا از این طریق به بخشی از نیازهای این افراد جامه عمل پوشانده شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما