کدخبر : 124595
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

جامعه روحانیت شیراز از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد

جنوب پرس: جامعه روحانیت شیراز در پیامی مردم این شهر را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

راهپیمایی 22 بهمن در همدان

به گزارش جنوب پرس ، جامعه روحانیت شیراز در پیامی مردم این شهر را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:

« اهالی ولایت‌مدار فارس و مردم شهیدپرور شهر مقدس شیراز

بهمن ۱۳۵۷ تجلی حضور هوشیارانه انسان‌هایی است که به رهبری امام خمینی (ره) طومار زندگی طاغوتیان را درهم‌نوردیدند و این ندای آسمانی وحدت بود که با دلها اُنس گرفت و تخت قدرت ستمکاران را واژگون کرد و امروز در سایه وحدت و همدلی آحاد ملت مؤمن و مسلمان اعم از شیعه و سنی و سایر اقلیت‌های دینی و با وجود تمامی توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌ها، شاهد اعتلای روزافزون پرچم ایران اسلامی در قله‌های افتخار هستیم.

شما مردم قدرشناس و ولایتمدار با به صحنه آمدن در دی ماه امسال در مقابله و برخورد با اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت و آسایش ایران اسلامی و سوءاستفاده‌کنندگان از اعتراضات به حق مردم بار دیگر به جهانیان ثابت کردید که همواره  پاسدار خون شهیدان گلگون کفن، حافظ پرچم جمهوری اسلامی ایران و پشتیبان ولی فقیه بوده و هستید.

اینک خلق حماسه‌ای دیگر از شما در جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و پاسداری از حریم انقلاب، جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه چشمان جهانیان و مستکبران را خیره خواهد کرد.

ان شالله به مانند بهمن ۵۷ و با رمز وحدت دست در دست هم در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ در جای جای استان و با اتحاد و همدلی و با مشت‌های گره کرده انزجار خود را از مستکبران و طاغوتیان زمان و در رأس آنها دولت‌های سفاک آمریکا و اسرائیل جنایتکار و حکام وابسته خائن منطقه به اسلام و مسلمین را یک صدا فریاد خواهیم زد».

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد