کدخبر : 124587
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

بوشهر| ۴۹۲ میلیارد ریال طرح عمرانی رفاهی در کنگان به بهره‌برداری رسید

جنوب پرس: فرماندار کنگان گفت: همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر طرح‌های عمران شهری، مسکونی و اتصال روستاهای شهرستان کنگان به اینترنت پر سرعت با اعتبار ۴۹۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

کنگان

به گزارش جنوب پرس ، فتح‌الله نوروزی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی در کنگان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با بیان اینکه این ایام یادآوردهای روزهای مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی است بر حضور فعال در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمنان دسیسه‌ها و توطئه‌های گوناگونی برای سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی طراحی و اجرا کرده‌اند حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی امری مهم  و ضروری است.

وی با تاکید بر خلق حماسه‌ای دیگر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: مردم ساحل نشین کنگان امسال پرشورتر از سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و با اتحاد و وحدت حماسه‌ای بی بدیلی رقم می‌زنند.

فرماندار کنگان با بیان اینکه در دهه مبارک فجر امسال شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه عمرانی هستیم، گفت: در نهمین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری و اجرای ۹ طرح عمرانی و رفاهی در شهرستان کنگان آغاز شد.

نوروزی از افتتاح  طرح‌های عمران شهری و طرح مسکن مددجویی روستایی خبرداد و گفت: در این روز آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری کنگان، یک واحد مسکونی مددجویی در روستای لاورده و اتصال روستای ۵۰ خانواری لاورگل به اینترنت پرسرعت افتتاح شد.

وی با اشاره به اعتبار افتتاح طرح‌های یاد شده بیان کرد: طرح‌های یاد شده در مجموع با اعتبار ۴۹۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

فرماندار کنگان با اشاره به آغاز  طرح‌های عمرانی و ورزشی در این روز  خاطر نشان کرد: اجرای سه طرح عمران شهری در کنگان، زمین چمن مصنوعی بانوان در شهر بنک و زمین چمن مصنوعی در روستاهای پرک و لاورگل با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال آغاز شد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما