کدخبر : 124578
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

ارتباط با قرآن یکی از ویژگی های مسلمان انقلابی است

جنوب پرس: مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین گفت: یکی از ویژگی های مسلمان انقلابی ارتباط با قرآن است.
محمدرضا تویسرکانی

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی پیش از ظهر شنبه در نشست با پرسنل سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد افزود: انقلابی بودن با تکیه بر ظرفیت های قرانی میسر می شود و کسی که از این ظرفیت بزرگ استفاده نکند، نمی تواند بگوید انقلابی است.

تویسرکانی گفت: عدم بهره گیری از ظرفیت های قرانی آسیب بزرگی است و نمونه این آسیب ها حرکت بی تفکر به سمت فضای مجازی است.

تویسرکانی گفت: اگر کسی باطن قرانی داشته باشد هر چیزی را با مبانی قرآنی تطبیق می دهد و اگر ارتباط مناسبی با قران نداشته باشد، هر چیزی را به راحتی می پذیرد.

تویسرکانی افزود: انقلابی ماندن الزاماتی دارد که یکی از الزامات آن ارتباط با قرآن است.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) همیشه با خود قران به همراه داشت و به آن عمل می کرد، رهبر معظم انقلاب یک مجاهد قرانی است و شهید میثمی که در این استان نیز حضور داشته است،  یک شهید قرانی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: قرآن انسان را کریم می کند و از پستی نجات می دهد و برای همه خیر می خواهد و انسان را متحول می کند.

تویسرکانی با بیان اینکه با خودسازی می توان نسبت به ساختن دیگران اقدام کرد، عنوان داشت: این خودسازی با بهره گیری از ظرفیت های قران میسر می شود.

وی با بیان اینکه دنیا زیباست و زیبایی های زیادی را در خود جای داده است، به ویژگی های حضرت زهرا(س) و علاقه او اشاره کرد و ابراز داشت: حضرت زهرا(س) می فرماید که سه چیز در دل من نهاده شده است که تلاوت قران، نگاه به چهره پیامبر و انفاق در راه خدا این سه مورد است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین با اشاره به مشکلات موجود در جامعه اظهار داشت: داشتن باطنی قرآنی به رفع مشکلات کمک فراوانی می کند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما