کدخبر : 124492
پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت
مدیر کل شیلات هرمزگان خبر داد؛

۲۲درصد تخفیف به مناسبت ۲۲ بهمن در فروشگاه ماهی شیلات بندرعباس

جنوب پرس: مدیر کل شیلات هرمزگان از 22درصد تخفیف به مناسبت 22 بهمن در فروشگاه ماهی شیلات بندرعباس همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، سید پرویز محبی با بیان اینکه دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تاریخ جهانیان ماندگار است، اظهار کرد: این ایام برای مردم ایران یاد آور شهادت و ارمغان بخش آزادی است که با همت مدیریت بازار ماهی شیلات (فروشگاه گامبرون) سعی شده برای مردم و بندرعباس با ۲۲درصد تخفیف به مناسبت ۲۲ بهمن شادی‌آور باشیم.

وی افزود: این طرح تا پایان ایام الله دهه فجر درقالب  “جشنواره زمستانه فجر” در  فروشگاه گامبرون در بندرعباس برگزار می‌شود.

مدیر کل شیلات هرمزگان  تصریح کرد: در این جشنواره کلیه اجناس، موادغذایی، مرغ و ماهی و … باتخفیف ۲۲درصدی و روغن و برنج باتخفیف ۱۰درصدی در روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰بهمن ماه به شهروندان عرضه می‌شود.

محبی بیان کرد: برگزاری چنین جشنواره‌ای برای نخستین مرتبه در استان در جهت مشارکت در جشن‌های دهه فجر در استان درحال اجراست که در تنظیم بازار و کمک به سبدخانوار اقشار مختلف اثرگذار است که رضایتمندی مردم را هم به همراه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: برپایی این جشنواره با تخفیف ۲۲درصدی باحذف واسطه‌ها و کاستن از سود فروشگاه باهدف کمک به خرید خانواده‌ها در ایام الله دهه فجر در بندرعباس صورت گرفته است.

گفتنی است، این فروشگاه واقع در ضلع شرقی اداره کل شیلات هرمزگان آمادگی دارد محصولات سایر سازمان‌ها را توزیع نماید.

منبع: فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما