کدخبر : 124121
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

طرح پاسخگویی مستقیم مسئولان قضایی استان بوشهر با مردم اجرا می‌شود

جنوب پرس: رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه دستگاه قضایی آمادگی پاسخگویی به مطالبات مردم این استان گفت: طرح پاسخگویی مستقیم مسئولان قضایی با مردم در شهرستان‌های استان بوشهر در مصلای نماز جمعه هر شهرستان اجرا می‌شود.
جمادی

به گزارش جنوب پرس ، علی جمادی ظهر امروز در نشست شورای قضایی استان بوشهر از اجرای طرح حضور برای پاسخگویی به مطالبات مردم در مصلای جمعه بوشهر خبرداد و اظهار داشت:پاسخگویی مستقیم به  مشکلات و مطالبات مردم استان بوشهر  به همراه مسئولان قضایی و روسای سازمانهای تابعه قبل از نماز جمعه در مصلای بوشهر برگزار شد.

وی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دستگاه قضایی استان بوشهر تمام هدف خود را مبتنی بر تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مطالبات مردم قرار داده است .

رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع، دیدار مستقیم با مردم استان بوشهر از ویژه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی است که  در مصلای بوشهر برقرار شد و به درخواست‌های آنها ضمن بررسی، دستورات مقتضی صادر شد.

جمادی با بیان اینکه دستگاه قضایی استان بوشهر آمادگی پاسخگویی به مطالبات مردم استان بوشهر را دارد تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته و با استفاده از رهنمودهای آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر طرح پاسخگویی مستقیم مسئولان قضایی با مردم در شهرستان‌های استان  بوشهر در مصلای نماز جمعه هر شهرستان اجرا می‌شود.

وی در خصوص رسیدگی به مطالبات مردم  بیان کرد: فرآیند کار قضایی، نحوه رسیدگی و برخورد با ارباب رجوع باید به گونه‌ایی باشد که در نهایت رضایت‌مندی ارباب رجوع را به دنبال داشته باشد .

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما