کدخبر : 124103
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

قطعی آب شیراز سه روزه شد

جنوب پرس: قطع آب در شهر شیراز که از روز پنجشنبه 12 بهمن آغاز شده است، همچنان ادامه دارد در حالیکه سازمان آب منطقه‌ای فارس به عنوان مسئول اصلی پاسخگویی لازم را تاکنون نداشته است.

به گزارش جنوب پرس ،  بروز مشکل در خط انتقال آب به شیراز موجب قطعی گسترده‌ِ‌ی آب بدون اطلاع قبلی در این کلان‌‌شهر شده است و علی‌رغم گذشت سه روز همچنان این مشکل ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا شیراز در گفت و گو با ایسنا گفت: قطعی آب به دلیل بروز اشکال در خط لوله‌ی انتقال آب از سد درودزن حادث شده است.

انتظارمهدی خاطرنشان کرد: علی‌رغم این هم سازمان آب و هم آبفا و هم نیروهای پتروشیمی شیراز طی ساعت‌های گذشته تلاش خود را برای ترمیم و تعمیر این خط لوله انجام داده‌اند و کار تعمیرات حوالی ۴ بامداد امروز به پایان رسیده است.

وی مشکل قطعی آب را به دلیل نیاز خطوط به هواگیری دانست و تصریح کرد: شرکت آبفا علی‌رغم آنکه در این خصوص مسئول نبود اما در سطحی نسبتا مناسب اطلاع‌رسانی کرد.

انتظار مهدی ابراز امیدواری کرد که به‌زودی مشکل قطعی آب شیراز حل شود.

مسئولیت خط انتقال آب به شیراز، بر عهده‌‌ی آب منطقه‌ای فارس است و  قطع آب در شیراز در حالی وارد سومین روز شد که سازمان آب به عنوان متولی موضوع تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این امر نشان نداده است.

نبود روحیه‌ی مسئولیت باعث شده مسئولان حتی از عذرخواهی و توضیح به مردم هم امتناع کرده و هیچ اطلاعیه‌ای نیز در این ایام صادر نکنند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما