کدخبر : 124030
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

رئیس جمهور اسفندماه به هرمزگان سفر می‌کند

جنوب پرس: استاندار هرمزگان از سفر رئیس جمهور و وزیر کشور به هرمزگان خبر داد.
سفر حسن روحانی رییس رئیس جمهور سفر استانی بازدید سفر به شهرستان کلید

به گزارش جنوب پرس ، فریدون همیتی بعد از ظهر امروزو در حاشیه آغاز بهره‌برداری از این پروژه‌ها به خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر ۴۸۹ پروژه با اعتباری بیش از چهار هزار و ۵۸۶ میلیارد تومان به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

وی  ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، افزود: این پروژه‌ها با مشارکت دولت و بخش خصوصی ساخته شده است.

این مسئول ضمن تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها در دهه فجر افتتاح می‌شود و بخش دیگر آن تا پایان سال‌جاری و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته با حضور رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: وزیر کشور روز سه شنبه ۱۷ بهمن برای بازدید از جزایر استان و افتتاح پروژه‌های دهه فجر به هرمزگان سفر می‌کند.

وی اظهار کرد: دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی، برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که با وجود تمامی توطئه‌ها و دشمنی‌های مستکبرین عالم، پس از گذشت ۳۹ سال، همچنان با قدرت و صلابت پابرجاست.

همتی بیان داشت: در طول ۳۹ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران مقاطع حساسی همچون جنگ تحمیلی، تحریم‌های اقتصادی و جنگ نرم را با موفقیت پشت سر گذاشته و در سایه نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای بزرگی برای این کشور رقم خورده که مسئولان باید دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

منبع: تسنبم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما