کدخبر : 123703
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز نمایش جشنواره فیلم فجر با نمایش دارکوب در بوشهر/ وزیر ارشاد به بوشهر سفر می‌کند

جنوب پرس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: وزیر ارشاد با سفر به استان بوشهر و افتتاح جشنواره فیلم فجر در بوشهر در چهار شهرستان بوشهر، دشتستان، دشتی و کنگان حضور می‌یابد و به دیدار هنرمندان و پیشکسوتان خواهد رفت.

به گزارش جنوب پرس ، حمیده ماحوزی صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه در بوشهر اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای سفر سه روزه از روز ۱۳ بهمن وارد بوشهر می‌شود.

 وی افزود: در طی این سفر، وزیر ارشاد با حضور در چهار شهرستان بوشهر، دشتستان، دشتی و کنگان ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی به دیدار هنرمندان و پیشکسوتان خواهند رفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به آغاز  کار جشنواره  فیلم فجر در بوشهر، تصریح کرد: افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فجر با نمایش فیلم دارکوب در روز ۱۳ بهمن و  از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه با حضور وزیر ارشاد و مقامات استانی در بوشهر آغاز می‌شود.

ماحوزی با اعلام این که نمایش این فیلم‌ها از روز ۱۴ تا ۲۲ بهمن در بوشهر انجام می‌شود، بیان کرد: در طی این هشت روز، ده فیلم برگزیده این جشنواره از ساعت ۱۶ تا ۲۲ بهمن و به شکل تخفیف ۲۰ درصدی از طریق خرید اینترنتی و کامل از طریق گیشه‌های سینما به نمایش گذاشته می‌شود.

وی عنوان کرد: مجوز نمایش ۵ فیلم برای رده سنی کودکان و نوجوانان نیز اخذ شده که به شکل رایگان و طی این هشت روز در سکانس صبح‌ها از ساعت ۱۰ بامداد برای مدارس به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما