کدخبر : 123586
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

تداوم صدرنشینی پرسپولیس میانرود دزفول در لیگ برتر فوتبال خوزستان

جنوب پرس: لیگ برتر فوتبال خوزستان در شرایطی هفته بیست و دوم خود را پشت سر گذاشت که تیم پرسپولیس نوین میانرود دزفول با کسب یک پیروزی دیگر صدرنشینی خود را تداوم بخشید.

به گزارش جنوب پرس ، بازی‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال خوزستان با انجام هشت بازی به پایان رسید و ۲۸ بار توپ از خط دروازه‌ها گذشت. این هفته نیز تیم پرسپولیس نوین میانرود دزفول توانست همچنان در صدر جدول باقی بماند.

تیم صدرنشین پرسپولیس نوین میانرود دزفول در خرمشهر با یک گل ایرانمهر را از میان برداشت تا به صدرنشینی خود ادامه دهد.

تک‌گل قرمز پوشان دزفول را رضا خواجوی در دقیقه ۵۰ به ثمر رساند تا با ۴۷ امتیاز در لیگ برتر فوتبال استان آقایی ‌کنند.

جنوب سوسنگرد تیم دوم جدول رده‌بندی در یک بازی جنجالی با نتیجه چهار بر یک آبی پوشان حمیدیه را شکست داد و با ۴۴ امتیاز، کماکان تعقیب‌کننده تیم صدرنشین جدول خواهد بود. در پایان بازی تماشاگران حمیدیه با بازیکنان و اندک هواداران سوسنگردی درگیر شدند و صحنه‌های تلخی رقم خورد.

پرسپولیس شوش با هدایت عبدالله جوکار مربی بادانش خود در ویس، با تک‌گل احمد نیسی مقابل همنام خود پیروز شد تا با ۴۰ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های ایرانمهر خرمشهر و استقلال نوین ماهشهر در رده سوم جدول جا خوش کند. پرسپولیس ویس نیز با ۳۲ امتیاز رتبه هشتم جدول را مال خود کرده و چشم به‌روزهای آتی می‌دوزد.

تیم استقلال نوین بندر ماهشهر این هفته نیز از پیروزی دور ماند و در دیدار برابر تیم فوتبال شهرداری بندر امام با دو گل شکست خورد تا برای دومین هفته متوالی موفق به کسب امتیاز نشود. این نتیجه آبی پوشان ماهشهری را در امتیاز ۴۰ قرار داد تا به رده پنجم جدول سقوط کنند اما شهرداری بندر امام ۳۹ امتیازی شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت.

تیم فوتبال آنزان نوین ایذه این هفته برابر بهمئی رامهرمز در یک بازی نزدیک موفق شد با نتیجه یک‌بر صفر میزبان. خود را شکست دهد و حساب امتیازات خود را به عدد ۲۶ رساند تا در جدول رده‌بندی کنار تیم بهمئی در رده دهم قرار گیرد.

تساوی پر گل این هفته نیز در جدال تیم‌های امید اندیشه شوشتر و شاهین‌شهر امام دزفول رقم خورد. این تساوی شاهین‌شهر امام را در جدول ۳۳ امتیازی و امید اندیشه شوشتر را با ۱۴ امتیاز قعرنشین کرد.

در دیگر بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال خوزستان که به‌تساوی انجامید دیدار تیم‌های ته جدولی شهباز شادگان و استقلال مسجدسلیمان در شادگان بود که با تساوی یک‌بریک به پایان رسید.

اما در آبادان تیم رخش اروند این شهر در دیداری پرگل با نتیجه شش بر چهار تیم استقلال ویس را شکست داد تاکمی به اوضاع نابسامان خود بهبود ببخشد. رخش اروند با ۲۱ امتیاز در رده دوازدهم قرارگرفته و استقلال ویس هم با ۲۰ امتیاز رده‌ای بهتر از سیزدهم در اختیار ندارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما