کدخبر : 123542
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مقابل اوکراین به برتری رسید

جنوب پرس: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین روز مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در دهکده گردشگری بوشهر با نتیجه ۶ بر ۳ به در مقابل تیم ملی اوکراین برتری رسید.
فوتبال ساحلی

 دومین روز مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در دهکده گردشگری دریایی بوشهر عصر امروز دنبال شد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران  در مصاف با تیم ملی  اوکراین با نتیجه ۶ بر ۳ به برتری رسید.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که با ترکیبی  از بازیکنان جوان در مسابقات پرشین کاپ شرکت کرده است و پنج بازیکن زیر ۲۱ سال در تر کیب دارد، در حالی مقابل اوکراین به برتری رسید که سال گذشته به سختی و در ضربات پنالتی این تیم را مغلوب کرده بود.

این در حالی بود  که  بازیکنان فوتبال ساحلی ایران سال گذشته با بازیکنان اصلی در این مسابقات شرکتکرده بودند که نتیجه در وقت قانونی ۳ – ۳ شده بود و ایران در ضربات پنالتی به پیروزی رسید

فردا و در آخرین روز این رقابت‌ها آذربایجان و اوکراین از ساعت ۱۶ به مصاف هم می‌روند و دیدار ایران و اسپانیا که قهرمان این دوره را مشخص می‌کند، از ساعت ۱۸:۱۵ آغاز می‌شود.

در بازی نخست از دومین روز پرشین کاپ فوتبال ساحلی تیم‌های ملی اسپانیا و آذربایجان به مصاف هم رفتند.

تیم ملی اسپانیا که روز گذشته به پیروزی پُر گل ۶ بر ۲ مقابل اوکراین رسیده بود، امروز هم موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر آذربایجان دست پیدا کند تا در این رقابت‌ها ۶ امتیازی شود و منتظر دیدار نهایی و حساس فردا با ملی پوشان ایران باشد.

آدریان گارسیا در دقیقه ۸ گل اول اسپانیا را در مقابل دروازه خالی به ثمر رساند ولی بلافاصله در شروع مجدد بازی آذربایجان گل مساوی را توسط اورخان ممدوف زد.

لورنس گومز که روز گذشته دو گل برای اسپانیا به ثمر رسانده بود، امروز هم برابر آذربایجان این کار را انجام داد و دو بار در دقایق ۲۲ و ۲۴ با توپ‌گیری و همچنین شوت از میانه زمین دروازه را باز کرد تا در پرشین کاپ ۴ گله شود.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما