کدخبر : 123512
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت
فرماندار بویراحمد:

مسؤولان وعده توخالی ندهند/چرا آنتن‌دهی موبایل در دشت‌روم ضعیف است؟

فرماندار بویراحمد گفت: مسؤولان وعده توخالی ندهند.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از سایت فرمانداری بویراحمد، به منظور پیگیری مصوبات بازدید روز جمعه فرماندار و نماینده مرد شهرستان بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از دهستان دشتروم، جلسه‌ای با حضور روسای ادارات و دهیاران به ریاست فرماندار بویراحمد در محل فرمانداری برگزار شد.

شاهرخ کناری در این جلسه با بیان اینکه مصوبات و تصمیماتی که گرفته می‌شود تا مرحله نهایی و اجرایی آن پیگیری خواهد شد، اظهار داشت: دهیاران و بخشداران موظف به پیگیری اجرایی شدن این مصوبات هستند.

فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه خروجی مصوبات و وعده‌های داده شده با عملیاتی کردن آنها برای مردم ملموس خواهد شد، گفت: انتظار می‌رود مدیران هر جایی که توان عملیاتی کردن مصوبات را ندارند، وعده ندهند لذا وعده‌های داده شده باید تا رسیدن به نتیجه، پیگیری و اجرایی شوند و مدیران نباید به بهانه نبود اعتبار از زیر بار مسؤولیت شانه خالی کنند.

سرپرست فرمانداری بویراحمد با اشاره به اینکه برخی مشکلات حوزه دهستان دشتروم از بخش مرکزی بویراحمد شامل وضعیت آب، برق و گاز بود، گفت: معارضات اجتماعی باید توسط دهیاران برای اجرایی کردن طرح‌های عمرانی حل و فصل شوند.

کناری گریزی هم به عدم آنتن دهی مخابراتی در این دهستان زد و گفت: در حالی که بسیاری از دورافتاده‌ترین روستاهای ما از این نعمت برخوردارند شایسته مرکز استان نیست در فاصله پنج کیلومتری آن بی‌بهره باشد.

وی عمده مشکل و چالش شهرستان بویراحمد را مشکل آب شرب و کشاورزی عنوان و تصریح کرد: الگوی کشت و مصرف باید نهادینه شود که در این زمینه فرهنگ سازی ضروری به نظر می‌رسد.

فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: برای به حداقل رساندن مشکلات مردم با تمام توان در جذب اعتبارات تلاش خواهیم کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما