کدخبر : 123463
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

همکاری با موسسات خیریه‌ای در دستور کار داریم

جنوب پرس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: همکاری با موسسات خیریه‌ای در دستور کار قرار داده‌ایم که عملکردی شفاف و قابل دفاع داشته باشند و از یک منشور اخلاقی و عملکردی تبعیت کنند.

به گزارش جنوب پرس ، احمد لطفی صبح امروز در نشست با مسوولان موسسه نیکوکاری آبشار عاطفه‌ها شعبه دشتستان اظهار داشت: ظرفیت خوبی توسط مراکز نیکوکاری در سطح استان بوشهر در حال انجام است که شاهد حضور نمایندگی‌های خیریه‌های بزرگ در این استان هستیم.

وی افزود: کمیته امداد این نوع مراکز خیریه و نیکوکاری را رقیب خود نمی‌داند بلکه معتقد است که با یک فضای تعامل با این مراکز می‌توان زمینه رفع فقر را ایجاد کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: جهت‌دهی فعالیت‌های مشارکت‌های اجتماعی در موسسات خیریه بایستی در راستای رفع نیازهای اصلی و ضروری خانواده‌ها برنامه‌ریزی شود که سه بخش مسکن ، اشتغال و خوداتکایی و ازدواج باید در راس برنامه‌های ارائه خدمات این موسسات خیریه قرار گیرد.

لطفی عنوان کرد: با توجه به تعاملات خوبی که این نهاد با مراکز خیریه دارد به دنبال ایجاد یک هم‌افزایی برای توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش این نهاد هستیم.

وی عنوان کرد: اگر چه در بخش‌های عمرانی کشور اقدامات خیل خوبی در طی چهار ده گذشته انجام شده اما در حوزه فرهنگی و پرداختن به مسئولیت‌های اجتماعی توفیق چندانی کسب نشده است.

لطفی یادآور شد: همکاری با آن دسته از موسسات خیریه‌ای در دستور کار قرار داده‌ایم که عملکردی شفاف و قابل دفاع داشته باشند و از یک منشور اخلاقی و عملکردی تبعیت کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما