کدخبر : 123444
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح است

جنوب پرس: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح است.

به گزارش جنوب پرس ، و به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار سید هاشم غیاثی در دیدار با رزمندگان واحد اطلاعات یگان های رزم فارس در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسیر آینده انقلاب اسلامی را برای همگان تبیین کرده‌اند، اظهار داشت: تاز مانی که در مبانی با آمریکا مشکل داریم فتنه‌ها ادامه خواهند داشت و دشمنان انقلاب اسلامی پس از هر شکست میدانی به توطئه آفرینی در عرصه داخلی اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه محوریت تلاش دشمنان انقلاب اسلامی ایجاد نارضایتی در مردم است، گفت: در فتنه ۹۶ زنجیره متحد دشمنان انقلاب اسلامی از حامیان خارجی گرفته تا عناصر داخلی به‌صورت یکجا شکست خوردند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج بر اساس قانون حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن هستند و ملت ایران با بصیرت و آگاهی پای انقلاب اسلامی و ولایت ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به این نتیجه رسیده که انقلاب اسلامی در عرصه فرامرزی شکننده نیست، گفت: برنامه‌ریزی دشمنان انقلاب اسلامی توطئه‌آفرینی در داخل کشور است و شکست برنامه‌ریزی‌های آنان نشان‌دهندۀ استحکام درونی نظام اسلامی است.

 غیاثی با تأکید بر اهمیت وفاق همه جریان‌های داخلی و افراد حول محور رهبری، گفت: حضور آگاهانه مردم با بصیرت و تعامل همه‌جانبه و همکاری سازمان‌ها امنیتی انتظامی استان فارس رمز موفقیت در مقابله با فتنه ۹۶ و عامل شکست برنامه‌های دشمنان انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی برای استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام داده‌اند، گفت: نهادهای امنیتی استان فارس تحولات را به‌صورت دقیق رصد می‌کنند و بر اساس اِشراف و تحلیل کارشناسی اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار می‌دهند.

فرمانده سپاه فجر در حاشیه این دیدار با بیان اینکه بخش اعظم موفقیت‌های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تلاش‌های رزمندگان واحد اطلاعات بوده است، به خبرنگاران گفت: احاطه اطلاعاتی بر وضعیت دشمن پیش‌نیاز موفقیت در عملیات نظامی و اتخاذ تصمیم‌های مؤثر و راهگشا توسط فرماندهان نیروهای مسلح است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در دوران دفاع مقدس با استفاده از تجهیزات پیشرفته از دشمن بعثی حمایت کامل اطلاعاتی می‌کرد، گفت: رزمندگان واحد اطلاعات در آن شرایط سخت و با کمترین امکانات همواره در خطوط مقدم جبهه و فراتر از آن حضورداشته و در حال جمع‌آوری اطلاعات و مستندات برای طراحی و تضمین موفقیت‌آمیز بودن عملیات بودند.

 غیاثی با بیان اینکه اِشراف اطلاعاتی یکی از مبانی اصلی اقتدار نیروهای مسلح کشور است، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش جوانان نخبه ایران اسلامی امروز جمهوری اسلامی ایران در بُعد اِشراف اطلاعاتی در منطقه و جهان در سطح کشورهای برتر قرارگرفته و تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی به‌صورت کامل تحت رصد اطلاعاتی قرار دارند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما