کدخبر : 123443
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار لامرد استعفا داد

جنوب پرس: فرماندار لامرد که تنها 3 ماه از آغاز مسئولیتش می گذرد، با افزایش فشارها مجبور به استعفا شد.

به گزارش جنوب پرس ، درحالی‌که اخبار منتشرشده از صدور حکم فرمانداری محمد اسدالهی پس از سه ماه سرپرستی فرمانداری لامرد به گوش می‌رسید، وی امروز با انتشار بیانیه‌ای از استعفای خود و کناره‌گیری از سمت فرمانداری لامرد خبر داد.

در حالی این بیانیه صادرشده است که اسدالهی چند هفته پیش با انتشار بیانیه‌ای از تصمیم خود برای ادامه کار در لامرد خبر داده بود.

 در این بیانیه که با «من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» آغاز شده آمده است:

«دستهای مهربان وقتی که با هم می شوند…. زخم ها تغییرحالت داده، مرهم می شوند
هرچه مهر دوستان افزون شود در مشکلات…. صدبرابر دردهای آدمی کم می شوند

با عرض ادب واحترام و خالصانه ترین درودها و صمیمانه ترین سپاس ها نثار مردم عزیز و شریف و قدرشناس شهرستان لامرد به پاس همدردی و همراهی در ضایعه ی دردناک درگذشت فرزند دلبندم احمدرضا و عیادت از دیگر فرزند مجروحم.

خداوندمنان را شاکرم که امانت الهی او را به نحو شایسته تربیت؛ با سرشت محبت دوستان تشییع، با دستان پر مهر شما خوبان تدفین و با همدلی دلهای مهربانتان به گلستان خاک تحویل نمودیم.

زبان از توصیف همدردی و قلم از تشریح عنایت و عیادت شما رادمردان و بزرگ بانوان، عاجز و قاصر است
دریای محبت شما را با این دعا و التجا پاسخ میگویم که صحیفه ی قلب رئوفتان هرگز به داغ دردانه ای آزرده نگردد.

ضمن تقدیر از عنایات و الطاف استاندار فهیم فارس و دیگر مدیران ارشداستانداری که به اینجانب اعتماد کرده و مسوولیت فرمانداری لامرد و خادمی مردم شریف و نجیب این شهرستان را به این حقیر واگذار نمودند.

هرچند با عشق به خدمت به مردم عزیز جنوب فارس خصوصا لامرد سرافراز که سالها آرزوی خادمی ایشان را داشتم به لامرد بزرگ آمدم، اما اکنون با توجه به شرایط و مشکلات سخت پیش آمده صلاح کار را در این دیدم که با کسب رخصت از محضر مردم ولایت‌مدار شهرستان لامرد و موافقت استاندار بزرگوار فارس؛ عجالتا از حضور و ادامه ی خدمت در خطه ی شهیدپرور لامرد استعفا داده و از مردم بزرگوار لامرد حلالیت میطلبم. انشاالله با نظر مسوولین محترم استانداری ادامه خدمت نمایم. توفیق همگان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران همیشه سربلند، از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.»

 به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی امام جمعه موقت لامرد در خطبه های نماز جمعه دو روز گذشته در سخنانی به تعویض فرماندار لامرد از سوی استاندار فارس واکنش نشان داده و گفته بود: اتفاقاتی قرار است در منطقه بیافتد که خوشایند نیست و در این زمینه نصیحت کردن و توجه دادن به وزارت کشور و استانداری فارس وظیفه تک‌تک مردم است.

وی ادامه داد: مگر می‌شود فرمانداری که هنوز سه ماه نیست بر صندلی مسؤولیت نشسته است، کسی دیگری جایگزین وی شود؟

امام‌جمعه موقت لامرد خاطرنشان کرد: وزیر کشور را به تدین می‌شناسم و تدین این است که در همه امور نظر و دقت کافی انجام شود، زیرا در یک شهر کوچک که هنوز درراه توسعه است نباید فرمانداری بیاید و در زمانی کوتاه برود.

علوی با بیان اینکه هیچ بهانه ای در این زمینه پذیرفته نیست، افزود: این مردم کار می‌خواهند و انتظاراتشان نیز کاملاً به‌حق است.

وی خطاب به استاندار فارس متذکر شد: جناب استاندار چه‌کار می‌کنید؟! دقت کنید، این آمدن و رفتن‌های زودبه‌زود شهرستان را دچار وقفه می‌کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما