کدخبر : 123434
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

نبود بازیکنان اصلی سبب شکستمان در مقابل ایران شد

جنوب پرس: سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی آذربایجان گفت: امروز بازی خوب و پایاپایی با تیم ملی ایران داشتیم که نبود بازیکنان اصلی و کم‌تجربگی بازیکنانم سبب شکست تیم ما شد.

به گزارش جنوب پرس ، ایخلان عزیز شامگاه شنبه و پس از شکست تیمش در مقابل ایران در اولین روز از دومین دوره مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در بوشهر اظهار داشت: امروز بازی خوب و پایاپایی با تیم ملی ایران داشتیم که کم‌تجربگی بازیکنانم سبب شکست تیم ما شد.

وی افزود: اگر بازیکنانم دقت بیشتری به خرج می‌دادند می‌توانستیم پیروز میدان باشیم هر چند که تیم ملی ایران بسیار قوی است و مقام سوم جهان را در اختیار دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی آذربایجان تصریح کرد: اگرچه نبود بازیکنان اصلی سبب شد تا نتیجه لازم را دریافت نکنیم اما بازیکنان جوان تیمم بد بازی نکردند هر چند از نتیجه این دیدار رضایت ندارم.

ایخلان عزیز عنوان کرد: برای کسب تجربه بیشتر راهی این دوره از بازی‌ها شده‌ایم اما معتقدم که تیم‌های قوی ایران و اسپانیا بیشتر شانس قهرمانی این دوره از مسابقات را دارند.

 تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و آذربایجان در اولین روز از دومین دوره مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در دهکده گردشگری بوشهر به مصاف همدیگر رفتند که در نهایت ایران موفق شد این دیدار را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود پایان دهد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما