کدخبر : 123278
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان امروز آغاز می شود

جنوب پرس: مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان از آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان در محل این نمایشگاه خبر داد.
رحیم جلیلی نمایشگاه بین المللی خوزستان
 به گزارش جنوب پرس ، رحیم جلیلی  اظهار کرد: هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی با حضور ۱۵۰موسسه داخلی، نمایندگان شرکتهای خارجی با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از طریق حضور در نمایشگاه و حمایت از هر دو اهرم  تجارت و تولید با رویکرد علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان که ۸۳ درصد در حوزه کشاورزی و ۱۷ درصددر حوزه دامپروری هستند، برگزار می گردد.

وی افزود: واحدهای شرکت کننده از استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، مازندران، اصفهان، قزوین، خوزستان، قم، یزد، مرکزی، گلستان، فارس، کردستان، اردبیل، چهار محال بختیاری، کرمان و کرمانشاه و همچنین کشورهای هند و نروژ در این نمایشگاه حضور دارند.

جلیلی افزود: شرکت های حاضر در این نمایشگاه، جدیدترین صنایع، تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه کشاورزی، دام، طیور و شیلات را ارائه خواهند کرد و در فضایی رقابتی محصولات خود را برای ارائه به بازدیدکنندگان در معرض دید قرار می دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان عنوان کرد: ارائه توانمندیهای موسسه ها، معرفی کالا یا خدمات جدید، ایجاد ارتباط موثر، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، اخذ سفارش از مشتریان جدید، روابط عمومی و ایجاد آگاهی، اخذ سفارش از مشتریان موجود، افزایش میزان اثر تبلیغات در سطح عمومی، تبادل اطلاعات و تجربیات، گسترش کانالهای توزیع و ایحاد نمایندگی، اخذ سفارش و فروش فوری، قیمت گذاری کالا و خدمات موسسه خود و رقیب شناسی و … از جمله شاخص ها و اهدافی است که در روند برگزاری این نمایشگاه مدنظر قرار دارد.

جلیلی عنوان کرد: همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، سومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، انرژی سرمایشی و گرمایشی و گرمایشی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه ها هفتم تا ۱۰بهمن ماه سال جاری همه روزه از ساعت ۱۵تا۲۱ پذیرای بازدید کنندگان، کارشناسان، صاحبان صنایع و متخصصان و کشاورزان خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما