کدخبر : 123112
پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

حوزه های هنری جنوب کشور بزرگترین توان تولید مشترک کشور است

جنوب پرس:  رئیس حوزه هنری استان فارس گفت: حوزه‌های هنری جنوب کشور صاحب توان تشکیل بزرگترین بازار تولیدات مشترک هستند.
دیدار حوزه هنری فارس با خبرگزاری مهر

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان فارس محمد کرم‌اللهی در سمینار معاونین فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه‌های هنری منطقه جنوب کشور اظهار داشت: حوزه‌های هنری جنوب کشور صاحب توان تشکیل  بزرگترین بازار تولیدات مشترک هستند و می‌توانیم بازار بزرگ عرضه این آثار و تولیدات عرصه هنر و ادب انقلاب اسلامی را نیز به وجود آوریم

وی افزود: به عنوان مثال استان‌های خوزستان و بوشهر دو دروازه باز به سمت کشورهای اسلامی همسایه هستند و این یک فرصت بزرگ برای منطقه است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس گفت: ما در پی مشارکت هستیم نه اول و دوم شدن، در فرهنگ حوزه هنری از گذشته تاکنون تعالی و برابری و مساوات محور کار بوده است و هیچ‌گاه دنبال مطامعی نبوده‌ایم که بخواهیم در رقابت به یکدیگر تنه بزنیم تا خودمان دیده شویم.

وی تصریح کرد: از ابتدا نیز در حوزه چنین فضایی وجود نداشته است بلکه فضای همراهی برای پیشرفت حاکم بوده است به ویژهکه ما در منطقه‌ای قرار داریم که هر استان توانمندی‌های قابل توجهی دارد و هرکدام خاستگاه یکی از مکاتب ادبی و هنری بوده‌اند و البته همه ما در ادبیات، هنر، موسیقی، آیین‌های نمایشی و غیره به هم وابسته هستیم.

کرم‌اللهی گفت:کار مشترک با افق انقلاب اسلامی هدف ماست عده‌ای به شدت تلاش می‌کنند که بگویند کارهای ما شعاری و سفارشی است. ما البته ابایی نداریم و افتخار می‌کنیم که به واسطه انقلاب اسلامی تشکیل شده‌ایم و قرار بوده مقوم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باشیم و تلاشمان برای رسیدن به هدفمان یعنی محقق ساختن منویات مقام معظم رهبری است.

رئیس حوزه هنری استان فارس اظهار داشت: شما همه هنرمندید اما تلاش کنید نقش کارشناسی‌تان بر وظایفتان به عنوان کارگزار سایه نیندازد بنابراین بایستی فضا را برای همه حتیکسی که مخالف شخصی شماست نیز باز کنید، البته ما در حوزه هنری دوست و دشمن به این اعتبار نداریم و همه کنار هم تعریف شده‌ایم

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما