کدخبر : 121791
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

همه ظرفیت‌های دشتی در توسعه این شهرستان استفاده می‌شود

جنوب پرس:  فرماندار دشتی با بیان اینکه از همه ظرفیت‌های دشتی در توسعه و پیشرفت این شهرستان استفاده خواهم کرد، گفت: جغرافیا و طبیعت شهرستان به عنوان یک ظرفیت مهم برای توسعه نیازمند توجه جدی است.
فرماندار دشتی

به گزارش جنوب پرس ، عبدالله نادری صبح جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی از اعتماد و حمایت استاندار بوشهر تقدیر کرد و اظهار داشت: امیدواریم با کار و برنامه‌ریزی و استفاده از خرد جمعی در همه مسائل شهرستان بتوانیم پاسخ اعتماد را دهیم.

وی افزود: دشتی شهرستان مهم و دارای پیشینه تاریخی ارزنده است و از شخصیت‌ها و علما برجسته‌ای در کشور برخوردار است.

نادری با بیان اینکه این شهرستان به عنوان نگین فرهنگی استان به خوبی درخشیده است، یادآور شد: از همه ظرفیت های شهرستان در توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده خواهم کرد.

وی ادامه داد: اهل تعامل با همه افراد و گروه‌های سیاسی هستم اما مجری سیاست‌های دولت و برنامه دولت و شخص رئیس جمهور هستم.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه در بحث توسعه باید به نیروی انسانی توجه جدی صورت گیرد، ادامه داد: این شهرستان از ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های کشاورزی، دریا، گردشگری، صنعت، معدن و خدمات و غیره برخوردار است که ضرورت دارد توجه جدی به آنها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید بر اساس برنامه حرکت کنیم، گفت: جغرافیا و طبیعت شهرستان به عنوان یک ظرفیت مهم برای توسعه شهرستان نیازمند توجه جدی است.

نادری تصریح کرد: در شهرستان تنها به دنبال رشد نیستیم بلکه دنبال توسعه همه جانبه هستیم و تلاش داریم وضعیت شهرستان در بحث اشتغال بهبود یابد و در این راه نیاز به کمک همه مردم ، رسانه ها، جوانان و فعالین سیاسی اجتماعی هستیم.

وی همچنین از تلاش و زحمات غلامرضا مهرجو تقدیر وتشکر کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد