کدخبر : 121788
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

۲۲۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آبرسانی در دشتی جذب شد

جنوب پرس: معاون برنامه و امور عمرانی فرمانداری دشتی گفت: از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبارات مجتمع آبرسانی در سطح استان ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی جذب شد.
حمید بردستانی

به گزارش جنوب پرس ، حمید بردستانی صبح جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی ضمن تقدیر از تلاش‌های چند ساله غلامرضا مهرجو در سطح شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت: در چهار سال گذشته سهم اعتباری شهرستان از ۷.۴ دهم به ۹ درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه تمامی شهرهای شهرستان گاز رسانی به آنها انجام شده است، افزود: در این مدت گاز رسانی به روستاها از سه روستا به ۴۱ روستا افزایش پیدا کرد.

بردستانی بیان کرد: در بحث شاخص‌های حمل و نقل ۸.۴ درصد راه‌های آسفالتی در شهرستان افزایش پیدا کرده است و به نوعی ۱۹ کیلومتر راه آسفالتی جدید احداث شده است و در حوزه راه‌های روستایی نیز هفت درصد این راهها را ارتقا دادیم و به راههای اصلی وصل کردیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۸ درصد مخازن آب در شهرها افزایش پیدا کرده است، یادآور شد: در مدت یاد شده ۴.۵ کیلومتر نوسازی شبکه در شهرها صورت گرفته که با این اقدامات ۱۶ درصد از پرتی آب جلوگیری شد.

بردستانی از ارتقاء مقاوم سازی منازل مسکونی روستایی از  ۶۰ به ۸۸ درصد خبر داد و خاطر نشان کرد: تا پایان سال نوسازی شبکه های آب روستایی به ۸۰ درصد خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه در گذشته تنها دو مجتمع در شهرستان فعال بوده ولی در این مدت همه مجتمع‌ها فعال و تا پایان سال تکمیل می‌شوند، بیان کرد: از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبارات مجتمع آبرسانی در سطح استان ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی جذب شد.

معاون عمرانی فرمانداری دشتی تصریح کرد: سرانه فضاهای ورزشی شهرستان از ۵۰ سانتی متر به ۸۶ سانتیمتر افزایش یافت و کارخانه سیمان مند دشتی که در سال ۹۳ تنها ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت هم اکنون در آستانه بهره‌برداری است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد