کدخبر : 121736
پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

سالگرد شهید “نادری” در شوش دانیال برگزار می‌شود

جنوب پرس: آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت مدافع وطن شهید عباس نادری از شهدای نیروی انتظامی در شوش دانیال برگزار می‌شود.

شهید عباس نادری

به گزارش جنوب پرس ، آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت مدافع وطن سروان شهید عباس نادری با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان شوش دانیال برگزار می‌شود.

این برنامه معنوی روز پنج‌شنبه ۲۱ دی ماه برابر ۲۲ ربیع‌الثانی سال ۱۴۳۹ هجری قمری از ساعت ۱۴ آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۶ ادامه داد که در این برنامه همشهریان شهید مدافع حرم احمد حیاری یاد و خاطره شهید عباس نادری را گرامی می‌دارند.

آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت مدافع وطن سروان شهید عباس نادری با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، مدافعان حرم، طلاب و روحانیون در کنار مزار شهید در گلزار شهدای شوش دانیال برگزار می‌شود.

در آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت مدافع وطن سروان شهید عباس نادری که با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار می‌شود حاضران یاد و خاطره پدر این شهید یادگار هشت سال دفاع مقدس زنده‌یاد رمضان نادری را نیز گرامی می‌دارند.

به گزارش تسنیم ستوان یکم عباس نادری فرمانده پاسگاه حسین آباد در بخش مرکزی شهرستان شوش در سال ۱۳۵۸ دیده جهان گشود و در روز سه شنبه ۲۲ دی ماه سال ۱۳۹۴ در درگیری با دو سارق مسلح غیربومی در غرب کرخه به شهادت رسید.

شهید نادری قبل از این که به عنوان فرماندهی پاسگاه حسین آباد شوش معرفی شود، به مدت ۵ سال به عنوان مرزبان و پس از آن به مدت ۷ سال در نیروی انتظامی شوش خدمت کرد.

شهید عباس نادری ششصد و چهاردهمین شهید شوش دانیال است که در سن ۳۷ سالگی به شهادت رسید و از وی ۲ فرزند دختر به یادگار مانده است.

پیکر مطهر این سرباز وطن در صبح روز پنج‌شنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۴ با حضور هزاران نفر از مردم شوش دانیال تشییع شد و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد