کدخبر : 121636
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

جشن شب های فجر در قشم الگویی برای مدراس کشور خواهد بود

جنوب پرس:  مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: طرح شب های فجر، اردویی درون مدرسه‌ای با حضور والدین است که در آن هیچ مسئولی سخنرانی نمی کند و دانش آموزان محور تمامی برنامه ها هستند.
تجمع طلاب در مدرسه فیضیه

به گزارش جنوب پرس ، بهرام پور اشرف  با اشاره به برگزاری طرح شب های فجر در تمامی مدارس قشم همزمان با ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: این جشن ها با محوریت دانش آموزان برگزار می شود و صفر تا صد برنامه ها توسط خود دانش آموزان به اجرا در می آید.

پور اشرف افزود: هیچ مسئولی در این مراسم سخنرانی نمی‌کند؛ مجری، قاری و سخنران خود دانش آموزان هستند و در خصوص انقلاب و دستاوردهای آن برای حضار صحبت می کنند.

وی شب های فجرا را اردویی درون مدرسه‌ای با حضور والدین عنوان و تصریح کرد: ایده طرح با همفکری مجموعه آموزش و پرورش با سایر مسئولین جهت واگذاری امور به خود دانش آموزان شکل گرفته و دو سال است که در قشم اجرا می شود.

به گفته مدیر آموزش و پرورش قشم، تقویت ارتباط خانواده ها با دانش آموزان، آشنایی بیشتر دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب به واسطه تحقیق و پژوهش و ایجاد انس بین دانش آموزان و آرمانهای انقلاب از جمله دستاورد های این طرح می باشد.

پو اشرف اضافه کرد: اطلاعاتی در خصوص اجرای این طرح در سایر نقاط کشور در دست نیست و می‌توان گفت شب های فجر، مخصوص جزیره قشم است.

بنابر این گزارش شهرستان قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت بعنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران قرار دارد و شامل سه بخش مرکزی، شهاب و هرمز می باشد که بخش مرکزی این شهرستان داری ۱۱۵ مدرسه دولتی شامل ۶۹ مدرسه ابتدایی، ۲۷ مدرسه متوسطه دوره اول و ۱۹ متوسطه دوره دوم است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد