کدخبر : 121610
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۹:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

روز سخت منتخب فارس در سنندج

جنوب پرس: در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم «منتخب فارس» مقابل «راه‌یاب ملل سنندج» به میدان می‌رود.

فوتبال بانوان

به گزارش جنوب پرس ، در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال بانوان و در قالب هفته دوازدهم لیگ تیم منتخب فارس در دیداری خارج از خانه روز جمعه ۲۲ دی‌ماه به مصاف تیم مدعی «راه‌یاب ملل سنندج» می‌رود. دیدار رفت این دو تیم ۲ بر یک به نفع راه‌یاب ملل سنندج پایان یافت.

تیم منتخب فارس در حال حاضر با ۴ برد، یک تساوی، ۶ شکست و کسب ۱۳ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم راه‌یاب ملل سنندج نیز با ۲۷ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان در رده چهارم جدول قرار دارد.

تیم راه‌یاب ملل سنندج برای رسیدن به رده‌های بالاتر جدول به برد پر گل در این دیدار نیاز دارد و چون از امتیاز میزبانی برخوردار است روز سختی برای تیم منتخب فارس خواهد ساخت.

در حال حاضر شهرداری بم با ۳۰ امتیاز و تفاضل گل ۴۰، شهرداری سیرجان با ۲۷ امتیاز و تفاضل گل ۴۲، سپاهان اصفهان با ۲۷ امتیاز و تفاضل گل ۲۴، راه‌یاب ملل سنندج نیز با ۲۷ امتیاز و تفاضل گل ۱۹ چهار تیم برتر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال بانوان هستند.

تیم آذرخش تهران، همیاری آذربایجان غربی، استقلال خوزستان و خیبر‌خرم‌آباد در رده‌های نهم تا دوازدهم جدول قرار دارند.

نتایج قبلی تیم منتخب فارس

تیم منتخب فارس هفته اول را با شکست ۲ بر یک مقابل تیم راه‌یاب ملل سنندج آغاز کرد، در هفته دوم ۲ بر صفر از سد خیبر خرم‌آباد گذشت، هفته سوم یک بر صفر ذوب آهن اصفهان را شکست داد. این تیم در هفته چهارم ۳ بر صفر از پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.

تیم منتخب فارس در هفته پنجم مقابل آذرخش تهران یک بر صفر پیروز شد، در هفته ششم مقابل شهرداری بم در حالی که ۱۰ بر صفر از حریف خود عقب بود بازی را نیمه تمام رها کرد  تا این دیدار با نتیجه ۱۳ بر صفر به نفع تیم شهرداری بم ثبت شود.

این تیم در هفته هفتم ۶ بر صفر مغلوب سپاهان اصفهان شد. در هفته هشتم یک بر صفر از تیم همیاری آذربایجان غربی شکست خورد و در هفته نهم مقابل پالایش گاز ایلام به تساوی یک بر یک رسید.

در هفته دهم مقابل استقلال خوزستان ۳ بر صفر پیروز شد و در هفته یازدهم مقابل شهرداری سیرجان ۵ بر صفر شکست خورد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما