کدخبر : 121530
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

جشن اتمام طرح آبرسانی به تمام روستاهای قشم برگزار می شود

جنوب پرس: فرماندار قشم گفت: جشن اتمام طرح آبرسانی به تمام روستاهای شهرستان قشم همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد و احتمال حضور شخص رئیس جمهور در این مراسم وجود دارد.

 

به گزارش جنوب پرس ، علیرضا نصری عصر سه شنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره بیانات امام راحل، حفظ نظام اسلامی را واجب تر از نماز دانست و افزود: وظیفه همه ما تلاش برای حفظ نظام و دستاوردهای آن است.

نصری تبیین دستاوردهای دولت در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران را از راهکارهای گسترش امید در جامعه و حفظ نظام از گزند دشمنان برشمرد و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مردم ایران معجزه قرن است که با ارائه روشی نوین در حکومت داری مانع اعمال نفوذ کمونیسم شرق و امپریالیسم و لیبرالیسم غرب شد.

وی با اظهار اینکه جهان استکبار همچنان با تمام قوا در صدد ضربه زدن بر پیکره نظام ها اسلامی است، ادامه داد: وحدت، رمز پیروزی انقلاب و لازمه ی امروز جامعه است و باید در تبیین دستاوردهای دولت علاوه بر بهره گیری از خلاقیت و ابتکار، از کرسی های آزاد اندیشی در مراکز دانشگاهی بهره برد.

فرماندار قشم با اشاره به برگزاری جشن تکمیل آبرسانی به همه نقاط شهرستان قشم در دهه فجر، اضافه کرد: افتخار این خدمت برای کارگزاران دولت تدبیر و امید در شهرستان قشم بسیار گرانقدراست که در ابتدای شروع کار دولت، تنها ۳ درصد از جمعیت روستایی  بیش از ۶۰ روستای ما دسترسی به شبکه آبرسانی داشتند و امروز این مطالبه مردم محقق شده است.

علیرضا نصری ادامه داد: سرمایه گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد ریال در پالایشگاه هنگام به عنوان یکی از طرح های شاخص در توسعه پایدار و کلنگ زنی ۲۰ خانه پزشک و ۱۲ مدرسه در دهه فجر از جمله برنامه های شاخص ایام الله دهه فجر در قشم است.

بنا بر این گزارش شهرستان قشم با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت دارای سه بخش و ۶۷ روستا می باشد. نشست ستاد دهه فجر شهرستان قشم ظهر سه شنبه با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری شهرستان قشم برگزار، و طی آن برنامه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی شهرستان، هیئات مذهبی و ارگان های مختلف مورد بررسی قرار گرفت

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد