کدخبر : 121518
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

تیم تیر اندازی فارس به لیگ برتر کشور صعود کرد

جنوب پرس: سرپرست هیات تیراندازی فارس گفت: در حالیکه یک هفته به پایان مسابقات لیگ دسته اول تیراندازی مردان کشور در رشته تپانجه و تفنگ، باقی مانده، تیم فارس جواز حضور در لیگ برتر سال 97 را دریافت کرد.

 

به گزارش جنوب پرس ، حشمت الله گودرزی، سه شنبه افزود: تیم فارس در هفته سوم دور برگشت این رقابت ها با غلبه بر تیم مقاومت استان مرکزی، جای خود را در صدر جدول محکم کرد و صعود زود هنگام خود را به لیگ برتر جشن گرفت.
وی اضافه کرد: در این هفته در رشته تفنگ، تیم فارس با نتیجه یک هزار و ۸۲۲ امتیاز در برابر یک هزار و ۷۹۸ امتیازی که مقاومت استان مرکزی کسب کرد از سد این تیم گذشت.
گودرزی ادامه داد: تیم تپانچه فارس هم با نتیجه یک هزار و ۶۸۹ امتیاز در برابر یک هزار ۶۶۵ امتیاز مقاومت، حریف خود را شکست داد.
رضا فخرپور، معین معدنچی، بهزاد التوان، علی اصغر کما، حمید رضا مصطفوی و محمد رضا محمودی، اعضای تیم فارس را در این رقابت ها تشکیل می دهند.
تیم هیات فارس، تیم فولاد مبارکه سپاهان، سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان، هیات البرز، شرکت ملی پالایش و پخش فراوردهای ایران، دانشگاه علوم انتظامی تهران، مقاومت مرکزی و دانشگاه امام حسین (ع) تهران، تیم های شرکت کننده در لیگ دسته اول هستند و ۲ تیم اول و دوم به لیگ برتر سال ۹۷ صعود کردند.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد