کدخبر : 121506
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

پیگیری قضایی فلرهای نفتی شرق اهواز فعال است

جنوب پرس: سرپرست مدیریت سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان گفت: با وجود این که حوزه نفت در بخش‌های مختلف حوزه سلامت را پشتیبانی کرده ولی در بحث فلرهای نفتی به نتیجه قاطعی نرسیده‌ایم و پیگیری قضایی را در خصوص فلرهای نفتی شرق اهواز فعال داریم.

به گزارش جنوب پرس ، فرهاد صفدری در نشست بررسی مشکلات ناشی از فعالیت‌های نفتی در خوزستان و لزوم مدیریت اصولی انتشار آلاینده‌های خروجی از فلرهای نفتی و راهکارهای کارشناسی در این زمینه اظهار کرد: بحث فلرهای نفتی جدای از بحث کمیته آلودگی هوا در شورای سلامت خوزستان نیز چند مصوبه جدی داشته و با تأکیدات استاندار خوزستان قرار شده که طرح آماک و طرح‌های دیگر تعیین تکلیف شوند.

وی افزود: همچنین در جلسه چند ماه پیش در معاونت عمرانی استانداری خوزستان راهکارهایی در خصوص فلرهای نفتی ارائه شد و قرار بود که بحث قضایی و قانونی دنبال شود.

سرپرست مدیریت سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان گفت: در حقیقت با وجود این که حوزه نفت در بخش‌های مختلف حوزه سلامت را پشتیبانی کرده ولی در بحث فلرهای نفتی به نتیجه قاطعی نرسیده‌ایم و پیگیری قضایی را در خصوص فلرهای نفتی شرق اهواز فعال داریم.

صفدری ادامه داد: در صورت لزوم اگر در خصوص بحث قضایی و طرح شکایت از مجموعه نفت تصمی‌گیری شود، مرکز بهداشت خوزستان نقش خود را در این راستا ایفا می‌کند.

منبع:ایسنا
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد