کدخبر : 121488
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

آیت‌الله صفایی‌بوشهری: اطلاع‌رسانی به موقع باید سرلوحه کار تهیه‌کنندگان خبر قرار گیرد

جنوب پرس: امام جمعه بوشهر جایگاه خبر و اطلاع رسانی بسیار مهم دانست و گفت: صحت، دقت و اطلاع‌رسانی به موقع باید سرلوحه کار تهیه‌کنندگان خبر قرار گیرد.

 

صفایی بوشهری

به گزارش جنوب پرس ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در  نشست با مسئولان صدا و سیما مرکز بوشهر با تاکید بر نقش مهم اطلاع رسانی به موقع و خبررسانی اظهار داشت: جهان استکبار با در اختیار گرفتن رسانه‌های مختلف در صدد سلطه ، کنترل و سمت دهی به افکار عمومی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهمیت خبر و اطلاع‌رسانی در جهان امروز افزود: صحت، دقت و اطلاع‌رسانی به موقع باید سرلوحه کار تهیه‌کنندگان خبر قرار گیرد.

امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه جهان استکبار رسانه‌ها به عنوان ابزاری در اختیار آنان می‌داند خاطر نشان کرد: اهمیت اخبار آن‌گونه مهم است که جهان استکبار سعی می‌کند با در دست گرفتن رسانه‌های گروهی و سوق دهی به افکار عمومی از آن به عنوان ابزاری برای سلطه بر جهان استفاده کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر تشکیل دفاع مقدس رسانه‌ای افزود: در مقابل این تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار و گسترش آن در جهان نیاز به یک دفاع مقدس رسانه‌ای است که صدا و سیما به‌ویژه بخش خبر آن در صدر قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه جایگاه خبر  در رسانه ملی و استانی خاص و ویژه است تاکید کرد: آمارها نشان می‌دهد خبر بالاترین بیننده را در بین برنامه‌های صدا و سیما در بخش ملی و استانی دارد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد