کدخبر : 121373
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۹:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

ثبت‌نام تسهیلات اشتغال‌زایی در آب‌پخش آغاز شد

جنوب پرس:  بخشدار آبپخش گفت: ثبت‌نام تسهیلات اشتغال‌زایی در آب‌پخش آغاز شده و متقاضیان اشتغال برای ثبت‌نام مراجعه کنند.
اشتغالزایی - کراپ‌شده

به گزارش جنوب پرس ، علی مردانلو عصر دوشنبه در نشست شورای اداری بخش آبپخش اظهار داشت: در سالگرد انقلاب اسلامی بایستی نسبت به وظیفه خود که تبیین ارزش‌های مد نظر انقلاب است عمل کنیم.

وی افزود: مفاهیم و ارزش‌های عمده نظام را که از جمله آنها می‌توان به ظلم ستیزی، عدم وابستگی، استقلال و آزادی است باید اشاره کرد و برای نسل جدید تشریح کرد.

مردانلو تصریح کرد: امروز با نسلی روبرو هستیم که انقلاب را تجربه نکرده و هزینه های استقرار نظام جمهوری اسلامی را لمس نکرده است و با نسل اول انقلاب فاصله دارد.

بخشدار آبپخش بیان داشت: باید به این نسل تبیین کنیم که علت انقلاب ما چه بوده و چه سرمایه های گرانبهایی برای این نظام هزینه شده ، چه خون‌های پاکی که برای به نتیجه رسیدن انقلاب بر زمین ریخته شده و  نظام جهموری اسلامی بعد از انقلاب از چه منزلتی در سطح جهان برخوردار شده است.

مردانلو افزود: مردم باید از خدمات پس از انقلاب اسلامی بیشتر آگاه شوند و از تمایزات فاحش بین دو نظام شاهنشاهی و جمهوری اسلامی مطلع شوند.

بخشدار آبپخش بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر سالگرد انقلاب اسلامی تاکید کرد و اظهار داشت: برای نشان دادن اتحاد خود به بیگانگان، باید برنامه‌های  دهه فجر باشکوه برگزار شود و در این برنامه‌ها حضور پررنگ داشته باشیم.

مردانلو با اشاره به آغاز ثبت‌نام تسهیلات اشتغال‌زا در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: ثبت‌نام تسهیلات اشتغال‌زایی در حوزه‌های مختلف آغاز شده است و مردم می‌توانند با مراجعه به ادارات مورد نظر خود برای ثبت نام تسهیلات اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مردم برای ثبت نام تسهیلات اشتغال‌زا اقدام کنند و متناسب با حوزه کاری مورد نظر خود، طرح ارائه کنند.

۲۲ دی ماه روز شرمندگی شیطان بزرگ است

سرهنگ پاسدار امید محمدی فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش اظهار داشت: در پی ورود غیر قانونی و غیر مجاز دو فروند شناور رزمی امریکایی به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و در حوالی جزیزه فارسی در ۲۲ دی ماه سال ۹۴ این شناورها پس از تمکین اخطار شناورهای رزمی نیروی دریایی سپاه متوقف و سرنشینان آن که ۹ تفنگدار مرد و یک تفنگدار زن بودند، دستگیر شدند.

وی بیان داشت: پس از بررسی‌های فنی و عملیاتی در تعامل با مراجع ذیصلاح سیاسی و امنیت ملی کشور و مشخص شدن سهوی و غیر عمدی بودن ورود شناورهای رزمی آمریکا به آب‌های جمهوری اسلامی ایران و عذر خواهی آنها؛ تصمیم به رها سازی آنان گرفته شد.

فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش ابراز داشت: این دستاورد بزرگ در حالی بدست آمد که ناوهای هواپیمابر امریکایی و فرانسوی نیز در خلیج فارس حضور داشتند و با اقتدار و صلابت جلوی حرکات آنها گرفته شد.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: آنچه در این عملیات غرور آفرین دلاور مردان سپاه اسلام به چشم می آید، اقتدار و صلابت این عزیزان است که با تمام قدرت و اتکاء به خداوند بزرگ این کار را انجام دادند.

وی اظهار داشت: پنج شنبه هفته جاری بعد از نماز مغرب و عشاء و با حضور سردار سرافراز سپاه اسلام، حاج علی رزمجو مراسم گرامیداشت این روز تاریخی در مسجد الاقصی شهر آبپخش برگزار خواهد شد و از عموم مردم دعوت می کنیم در این مراسم باشکوه شرکت نمایند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد