کدخبر : 121334
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

۳۶۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان هرمزگان پرداخت شده است

جنوب پرس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از پرداخت ۳۶۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید و بازسازی و نوسازی از ابتدای سال جاری در استان هرمزگان خبر داد.

تسهیلات

به گزارش جنوب پرس ، خلیل قاسمی ظهر امروز پس از نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در ابلاغیه بانک مرکزی پذیرش پروانه بهره‌برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی مجاز است.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی افزود: ما به دنبال پرکردن ظرفیت‌های خالی در استان هستیم و نیاز است که بانک‌ها همکاری بیشتری را در این زمینه داشته باشند که طبیعتا پرکردن این فضای خالی در استان باعث ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان تصریح کرد: در هر جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، تعدادی از پروانه‌هایی که در شهرک‌های صنعتی صادر شده و مشکلات بانکی دارند را تا حصول نتیجه مورد بررسی قرار می دهیم و سپس به بانک‌های عامل ارجاع می‌شود.

قاسمی با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید و بازسازی و نوسازی در هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶۵ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۰۵ واحد تولیدی در استان هرمزگان پرداخت شده است که رتبه استان به ترتیب ۱۹ در تعداد و ۲۱ در مبلغ پرداختی است.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، بانک‌ها سرعت عمل بیشتری به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی استان داشته باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اضافه کرد: همچنین از ابتدای سال جاری هزار و ۵۱۳ واحد صنفی در استان چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده‌اند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد