کدخبر : 121309
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

۲۱۰ جلد سند روستایی و شهری صادر شده است

جنوب پرس: مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز گفت: طی ۶ ماه اول امسال تعداد ۲۱۰ جلد سند روستایی و شهری صادر شده است.
روستای هیر
به گزارش جنوب پرس ،  به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس، مسعود صف‌شکن در دیدار با رییس اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه‌ی ۴ شیراز، گفت: همچنین تعداد اسناد صادر شده از ابتدا تاپایان سال ۹۵ بیش از ۵۰  هزار و ۱۲۴ جلد بوده است .

وی با ارائه‌ گزارشی از تملک اراضی مسکونی در روستاهای شهرستان شیراز در راستای توسعه مسکونی روستاها از ابتدا تا سال ۹۵، گفت: دراین مدت ۱۳۰۵ هکتار  زمین تملک شده است .

رئیس بنیاد مسکن شیراز برلزوم افزایش تعامل بین دستگاه‌ها برای رسیدن به توسعه منطقه‌ای تاکید و اضافه کرد: صدور اسناد مالکیت راهکاری جهادی در راستای توسعه‌ی منطقه است.

صف شکن ضمن بیان آمار عملکرد و آمار پرونده‌های ارسالی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اداره ثبت اسناد و املاک طی سال ۱۳۹۶، خواستار فعالیت بیش از پیش برای افزایش شمار اسناد شد .

مدیر بنیاد مسکن شیراز اضافه کرد: افزایش انگیزه روستاییان برای ماندگاری، ایجاد مهاجرت معکوس به روستاها، رسمیت بخشیدن به املاک روستاها از اثرات مثبت خدمات عمرانی و صدور سند مالکیت املاک روستایی به‌شمار می‌رود.

صف‌شکن صدور اسناد مالکیت در روستاهای این شهرستان را نمونه‌ای از فعالیت‌های جهادی توصیف کرد.

رییس اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه ۴ شیراز نیز با اشاره به اینکه این اداره تعهد صدور ۲۰۰ جلد سند را داشته است، گفت: بنیاد مسکن شیراز به همین تعداد پرونده در اختیار ثبت املاک قرار داده است.

غلامحسین رییسی با اعلام آمادگی برای تداوم همکاری‌ها گفت: توسعه فرایندهای مختلفی دارد و بدون شک تعامل بین دستگاه‌ها گامی اساسی برای رسیدن به توسعه همه جانبه است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد