کدخبر : 121199
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

هیئت تخصصی تجاری استان بوشهر به ژاپن اعزام می‌شود

جنوب پرس: معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیئت تخصصی تجاری استان بوشهرهمزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی ۱۵ اسفند امسال به کشور ژاپن اعزام می‌شود.

 

نمایشگاه گاز بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، ابوالقاسم محمدزاده ظهر امروز، در نشست بررسی وضعیت تجارت خارجی استان بوشهر با اشاره به اینکه  این استان از ظرفیت بالایی در حوزه صادرات و تجارت خارجی برخوردار است اظهار داشت: استان بوشهر از دیرباز به عنوان دروازه تجارت خارجی ایران محسوب می‌شده که در سال‌های اخیر زیرساخت‌های بندری در استان بوشهر افزایش یافته است.

وی با اشاره به نقش مهم بنادر استان بوشهر در حوزه صادرات و تجارت خارجی بیان کرد: استان بوشهر از بنادر تجاری مهمی برخوردار است و این در حالی است که مجتمع بندری نگین  در بندر بوشهر در حال ساخت است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر  از برپایی نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی در ژاپن خبرداد و خاطرنشان کرد: برای  حضور تجار و بازرگانان استان بوشهر در نمایشگاه بین المللی صنایع و مواد غذایی که از ۱۵ تا ۱۸ اسفند امسال در ژاپن برگزار می‌شود مجوز اعزام هیئت تجاری استان بوشهر صادر شده است.

محمدزاده با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای حضور تولیدکنندگان و بازرگانان در بازارهای بین‌المللی و ارائه محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی است افزود: بنگاه‌های اقتصادی استان بوشهر می‌توانند بمنظور معرفی توانمندی‌های خود در این نمایشگاه حضور فعال داشته و کسب و کارخود را در فضای بین‌المللی  رونق بیشتری دهند.

وی بیان کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، اعضای هیئت تجاری ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور و انجام مذاکرات تجاری با بنگاه‌های حاضر در نمایشگاه، نسبت به بازدید از واحدهای مرتبط با موضوعات نمایشگاه و برگزاری نشست و مذاکرات تجاری B2B اقدام می‌کنند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر  اعلام کرد: بنگاههای اقتصادی متقاضی استان بوشهر می‌توانند برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد  با گروه گردشگری پرشیا با شماره های ۷-۸۸۵۶۱۱۹۵(۰۲۱) تماس برقرار کنند.

محمدزاده با بیان اینکه تقویم اعزام هیئت‌های تجاری استان بوشهر به نمایشگاه‌های بین المللی تعیین شده افزود: تلاش می‌شود با برنامه ریزی دقیق نسبت به معرفی مزیت‌ها، توانمندی‌ها و تولیدات صادراتی استان بوشهر به بازارهای هدف، محصولات و خدمات مورد نظر اقدام موثر صورت پذیرد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد