کدخبر : 120957
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

حماسه‌ای دیگر از بصیرت مردم شیراز/ وحدت اصلاح‌طلب و اصولگرا

جنوب پرس: مردم سومین حرم اهل‌بیت (ع) حماسه‌ای دیگر از بصیرت و بیعت با ولایت را خلق کردند.
تجمع و راهپیمایی مردمی در اعتراض به آشوب های اخیر در بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، پیش از ظهر پنجشنبه در حالی میدان نمازی و میدان دانشجوی شیراز مملو از جمعیت شد که به‌راحتی می‌توانستیم وحدت و اتحاد را در حضور مردم مشاهده کنیم.

پیر و جوان، زن و مرد، اصلاح‌طلب و اصولگرا یک‌صدا فریاد «مرگ بر آمریکا» و «جانم فدای رهبر» را سر دادند تا حماسه‌ای دیگر در جریان راهپیمایی وحدت ملی و بیعت با ولایت شکل گیرد.

هرچند که مردم با بصیرت شیراز طی چند شب گذشته نشان دادند که مسیر آن‌ها با اغتشاشگران متفاوت است اما صبح امروز ثابت کردند که مانند گذشته دفاع از نظام و ولایت برای آن‌ها اولویت است و در این راستا در مقابل هیچ‌کس کوتاه نخواهند آمد.

مشکل اقتصادی با اجرای فرامین رهبری رفع می‌شود

اما یکی از حاضرین در مسیر راهپیمایی درحالی‌که دست فرزند خود را گرفته بود در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر، در خصوص دلیل حضور در این مراسم، گفت: مشکل اقتصادی داریم و گرانی زیاد است اما قرار نیست که نظام را فراموش کنیم.

رحمان رمضانی ادامه داد: هراندازه که مشکل داشتیم اگر حرف از نظام و ولایت باشد در صحنه حاضر می‌شویم و به دشمن خارجی و اغتشاشگران داخلی اجازه حرکت نخواهیم داد.

وی با بیان اینکه اگر به فرمان رهبری عمل شود مشکلات اقتصادی نیز برطرف خواهد شد و دیگر گلایه‌ای باقی نمی‌ماند، یادآور شد: اگر هم نگرانی اقتصادی وجود داشته باشد اجازه دخالت به بیگانه را نمی‌دهیم.

حساب مردم از اغتشاشگران جداست

بانوی جوانی که خود را دانشجو معرفی می‌کند و مقوایی در دست دارد و بر روی آن شعار «مرگ بر آمریکا» نقش بسته در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر، گفت: ناراحتی و مشکل داریم اما اغتشاش نمی‌کنیم و حاضر نیستیم که به اموال کسی آسیبی وارد شود.

وی تأکید کرد: مردم با اغتشاشگران فرق دارند زیرا اگر گلایه‌ای باشد این‌قدر بصیرت دارند که حاضر به انجام کاری نشوند که دشمن از آن خوشحال شود.

این دانشجوی شیرازی تصریح کرد: حضور این جمعیت بیعت مجدد با ولایت است زیرا هیچ نقشه‌ای نمی‌تواند مردم را از رهبری دور کند.

۹دی دیگر در شیراز

یک جانباز شیرازی هم در این رابطه به مهر گفت: ۸ سال از کشور و ناموس این مملکت دفاع نکردیم که امروز کسی بیاید و به پرچم جمهوری اسلامی ایران توهین کند.

عباس پورمختار تأکید کرد: امروز ۹ دی دیگری را در شیراز رقم زدیم تا همگان بدانند برای دفاع از انقلاب با هیچ‌کس شوخی نداریم.

وی یادآور شد: امروز در این مسیر همه گروه‌های سیاسی و مردمی حضور دارند تا پاسخی کوبنده به اغتشاشگران و کسانیکه به دنبال منفعت خود بودند بدهند.

راهپیمایی همچنان در جریان است و پرچم‌های ایران در کنار شعارهایی که هرکدام نشان از وحدت و همدلی دارد در آسمان به اهتزاز درآمده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد