کدخبر : 120786
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

جدال قعرنشینان لیگ دسته اول فوتسال در ایستگاه یازدهم

جنوب پرس: در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتسال تیم «رامک شیراز» به مصاف «ساکا پخش سقز» می‌رود.

رامک شیراز

به گزارش جنوب پرس ، در چارچوب هفته یازدهم لیگ  دسته اول فوتسال ساعت ۱۶ روز ‌شنبه ۱۶ دی‌ماه تیم «رامک شیراز» در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم «ساکا پخش سقز» می‌رود.

ابراهیم آخوندی، وحید خاور، اسماعیل دولتیاری و بهروز حیدری داوران این دیدار هستند. دیدار رفت این دو تیم ۲ بر صفر به نفع تیم رامک شیراز پایان یافت.

تیم رامک شیراز تا اینجای کار با ۲ برد، ۲ تساوی، ۵ باخت و کسب ۸ امتیاز در رده هشتم جدول ۹ تیمی قرار دارد. تیم رامک که نیم‌فصل را با پیروزی آغاز کرده است با روحیه مضاعف مقابل رقیب قعرنشین به میدان خواهد رفت.

تیم رامک شیراز در ۹ بازی گذشته خود ۱۸ گل زده و ۳۰ گل دریافت کرده است. تیم رامک با کم‌ترین گل‌های زده ضعیف‌ترین خط حمله را در گروه «ب» داشته است. تفاضل گل منفی ۱۲ نیز عنوان ضعیف‌ترین خط دفاع را از آن این تیم کرده است.

تیم رامک شیراز در نیم فصل گذشته در دیدارهای خارج از خانه عملکرد ضعیفی داشته و در ۴ بازی خارج از خانه حتی یک امتیاز هم کسب نکرده است و همین موضوع کار را برای این تیم سخت خواهد کرد.

در مقابل تیم ساکا پخش سقز قرار دارد که تا اینجای کار با ثبت یک برد، ۲ تساوی، ۶ باخت و کسب ۵ امتیاز در رده نهم جدول گروه «ب» مسابقات قرار دارد. فاصله این تیم با صدر جدول ۱۹ امتیاز است.

تیم ساکا پخش سقز در ۹ بازی گذشته ۲۶ گل زده و ۳۴  گل دریافت کرده است. این تیم بعد از تیم اتحاد صالحین ورامین بیشترین گل خورده را دارد.

تیم رامک در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه گیری دیگر رقبا می‌تواند به رده ششم جدول برسد. تیم ساکا پخش نیز در صورت پیروزی با یک پله صعود به رده هشتم خواهد رسید.

در حال حاضر تیم «اهورا بهبهان» با ۲۴ امتیاز، «مبل کریمی البرز» با ۲۰ امتیاز و «رعد پدافند مشهد» با ۱۵ امتیاز در رده‌های اول تا سوم گروه «ب» قرار دارند.

نتایج قبلی تیم رامک شیراز

تیم رامک شیراز در هفته نخست در دیدار نزدیک مقابل «پیمان شاهرود» با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد، در هفته دوم مقابل «ساکا پخش سقز» ۲ بر صفر پیروز شد و در هفته سوم مقابل تیم همشهری خود ۵ بر ۳ مغلوب شد.

این تیم در هفته چهارم مقابل شاهد تهران به تساوی ۲ بر ۲ رسید، در هفته پنجم استراحت داشت. در هفته ششم مقابل اهورا بهبهان ۴ بر صفر شکست خورد.

در هفته هفتم مقابل رعد پدافند هوایی مشهد ۶ بر صفر مغلوب شد. در هفته هشتم مقابل تیم مبل کریمی البرز ۴ بر ۲ بازی را واگذار کرد. در هفته نهم مقابل اتحاد صالحین ورامین ۳ بر ۳ به تساوی رسید و در هفته دهم مقابل تیم پیمان شاهرود ۳ بر ۲ پیروز شد.

تیم «بالان صنعت شیراز» دیگر نماینده شیراز در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال در هفته یازدهم مقابل «شاهد تهران» به میدان می‌رود.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال با حضور ۱۷ تیم و در قالب دو گروه برگزار می‌شود که تیم‌ بالان صنعت شیراز و رامک شیراز در گروه «ب» این رقابت‌ها قرار گرفته‌اند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد