کدخبر : 120706
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

امسال ۱۹۴ واحد صنعتي در فارس راه‌اندازي شده است

جنوب پرس: مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان فارس گفت: از ابتداي امسال تا پايان آذر ماه، 194 واحد توليدي و صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي فارس به بهره‌برداري رسيده است.

 

به گزارش جنوب پرس ، احد فتوحي سه‌شنبه ۱۲ دي در جمع خبرنگاران گفت: بهره‌برداري از اين واحدهاي صنعتي با سرمايه‌گذاري بيش از هزار و ۴۳۰ ميليارد ريال توسط بخش خصوصي انجام شده است.

او با بيان اينكه بهره‌برداري از اين پروژه‌ها ۱۷۳۰ نفر اشتغال ايجاد كرده است، گفت: مقايسه آمار بهره‌برداري از واحدهاي صنعتي نسبت به ۹ ماهه نخست سال گذشته حاكي از افزايش ۴۷ درصدي در واحدهاي بهره‌بردار است.

فتوحي  با بیان اینکه استان فارس عنوان دوم کشور را به لحاظ تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری به خود اختصاص داده است، گفت: هم اکنون زیر ساخت‌های استقرار واحدهای صنعتی در ۶۱ شهرک و ناحیه صنعتی در استان فارس فراهم شده است.

اين مقام مسئول اعتقاد دارد كه تمام مناطق فارس به دليل ایجاد شهرک‌های صنعتی از ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه گذار برخوردار است، گفت: امسال با توجه به سياست‌هاي دولت تدبير و اميد، در زمينه‌ي تحقق اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال، اقدامات حمايتي از سرمايه‌گذاران و صنعتگران مد نظر قرار گرفته است.

 

منبع:ایسنا

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد