کدخبر : 12025
جمعه 25 دسامبر 2015 - 0:22
فاقددیدگاه
پرینت

دریافت اخبار مهم و فوری جنوب پرس بصورت رایگان و خصوصی در واتس آپ

جهت دریافت اخبار مهم و فوری رسانه خبری تحلیلی جنوب کشور جنوب پرس به صورت خصوصی در واتس آپ مراحل زیر را انجام نمایید:

۱- نصب نرم افزار پیام رسان واتس آپ روی رایانه، تبلت یا گوشی همراه خود

۲- در این مرحله انتخاب نمایید که اخبار کدام یک از استان های جنوب کشور (استان های بوشهر، فارس، خوزستان و هرمزگان) مایل به دریافت آن بصورت رایگان در نرم افزار واتس آپ هستید.

الف: جهت دریافت اخبار استان بوشهر، ایران و جهان شماره تلفن همراه ۰۹۰۱۱۸۷۰۱۸۲ را در دفترچه تلفن خود به نام جنوب پرس ذخیره نمایید سپس از طریق واتس آپ کلمه عضویت و یا کلمه جنوب پرس بر روی این شماره تلفن ارسال نمایید.

ب: جهت دریافت اخبار استان فارس، ایران و جهان شماره تلفن همراه ۰۹۰۱۱۸۷۰۱۹۸ را در دفترچه تلفن خود به نام جنوب پرس ذخیره نمایید سپس از طریق واتس آپ کلمه عضویت و یا کلمه جنوب پرس بر روی این شماره تلفن ارسال نمایید.

ج: جهت دریافت اخبار استان خوزستان، ایران و جهان شماره تلفن همراه ۰۹۰۱۱۸۷۰۱۶۹ را در دفترچه تلفن خود به نام جنوب پرس ذخیره نمایید سپس از طریق واتس آپ کلمه عضویت و یا کلمه جنوب پرس بر روی این شماره تلفن ارسال نمایید.

د: جهت دریافت اخبار استان هرمزگان، ایران و جهان شماره تلفن همراه ۰۹۰۱۱۸۷۰۱۷۳ را در دفترچه تلفن خود به نام جنوب پرس ذخیره نمایید سپس از طریق واتس آپ کلمه عضویت و یا کلمه جنوب پرس بر روی این شماره تلفن ارسال نمایید.

نکته: شماره تلفن های بالای جنوب پرس هیچ وقت در دفترچه تلفن خود حذف نکنید زیرا با انجام این کار دیگر اخبار جنوب پرس بدست شما نخواهد رسید.

با انجام موارد بالا اخبار مهم و فوری جنوب پرس بصورت رایگان و خصوصی (نه در گروه) برای شما مخاطب فرهیخته ارسال خواهد شد.

صمیمانه از شما سپاسگزاریم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما