کدخبر : 119926
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

لزوم تعامل سازنده در راستای ایجاد اشتغال پایدار در اقلید

فرماندار اقلید بر لزوم تعامل سازنده مسؤولان و همت سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی در راستای استفاده از ظرفیت‌های موجود برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش جنوب پرس ، صالح مشتاقی لار در جلسه کارگروه تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از توسعه اشتغال روستایی و عشایری شهرستان اقلید که صبح امروز با حضور مسؤولان اداره کار، صنعت و معدن، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و برخی دیگر از مسؤولان شهرستانی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به تسهیلات اشتغال‌زایی به عناوین مختلف، بر لزوم همت و همکاری مسؤولان و متصدیان و فعالان اقتصادی و صنعتی و تولیدی شهرستان در راستای جذب این تسهیلات تأکید کرد.

وی اظهار داشت: باید کوشید تا با تکیه‌بر خرد جمعی و همکاری و تعامل سازنده، زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم کرد و با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، نرخ بیکاری در شهرستان را کاهش داد.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اقلید ایجاد فرصت‌های شغلی متناسب با ظرفیت‌های شهرستان اقلید را امری لازم برای کسب موفقیت و رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی خواند و گفت: با توجه به شرایط و ظرفیت‌های اقلید در زمینه نیروی کار و منابع موجود، می‌توان با جهت‌دهی و هدایت تسهیلات اشتغال فراگیر بستری مناسب برای اشتغال‌زایی در سطح شهرستان فراهم کرد.

به گزارش فارس، این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه جذب تسهیلات اشتغال فراگیر در اقلید توسط رئیس اداره کار این شهرستان ادامه یافت و با هم‌اندیشی و تبادل‌نظر اعضای کارگروه در راستای رفع مشکلات موجود و ایجاد بستر مناسب برای جذب هرچه بیشتر و مؤثرتر تسهیلات اشتغال‌زایی برای کاهش آمار بیکاری شهرستان به پایان رسید.

 در این جلسه بر لزوم اولویت طرح‌های کشاورزی، گردشگری و صنعتی برای دریافت تسهیلات اشتغال فراگیر تأکید شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما