کدخبر : 118332
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت
طی احکامی جداگانه؛

دو حکم جدید برای جوان بوشهری توسط وزیر در وزارت کشور

جنوب پرس: طی حکمی از سوی وزیر کشور؛ اکبر روشن ضمیر به سمت مدیرکل توسعه منابع انسانی منصوب شد.
اکبر روشن ضمیر مدیرکل منابع انسانی تحول اداری وزارت کشور
به گزارش جنوب پرس ، طی حکمی از سوی وزیر کشور؛ اکبر روشن ضمیر به سمت مدیرکل توسعه منابع انسانی منصوب شد.
 متن کامل حکم وزیر کشور خطاب به اکبر روشن ضمیر برای تصدی مسؤولیت مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی وزارت کشور بدین شرح می باشد:
نظر به مراتب تعهد و سوابق و تجربه جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به موجب این حکم به سمت مدیر کل توسعه منابع انسانی منصوب می شوید.
تحول در نظام اداری و مدیریتی، توانمندسازی، سازماندهی منابع انسانی متناسب با ساختار و ماموریت های وزارت متبوع، ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان، ایجاد انضباط اداری، نظام مند نمودن نقل و انتقال کارکنان از جمله اموری است که انتظار دارد از طریق برنامه ریزی مناسب و شایسته نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمایید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور همچنین در ابلاغ دیگری که برای مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشور صادر کرد، در راستای بهبود روشها و به منظور  تسریع و تسهیل بیشتر در انجام امور مربوط به کارکنان، اختیار امضاء کلیه احکام انتصاب، تعیین حقوق (حق شغل، شاغل و سایر فوق العاده های قانونی)، کمک هزینه عائله مندی و اولاد، هزینه سفر، نوبت کاری، مرخصی، اصلاحی کارگزینی، بازنشستگی تا سطح مدیرکل و همچنین عائله مندی و اولاد بازنشستگان، صدور و تائید گواهی کارکرد و اضافه کار، امضاء و تائید احکام ماموریت های روزانه و اداری کلیه کارکنان را به اکبر روشن ضمیر تفویض کرد تا با رعایت قوانین و مقررات و بر اساس صرفه و صلاح و سیاست گذاری ها و هماهنگی با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور اعمال شود.
همچنین طی حکمی دیگر اکبر روشن ضمیر به عنوان عضو کمیته مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شد.
در حکم ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور خطاب به اکبر روشن ضمیر به عنوان عضو کمیته “مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” آمده است:
به استناد بند (۴) تصويب نامه شماره ۱۱۸۵۲/۹۳/۲۰۶ مورخ ۵/۹/۱۳۹۳ شوراي عالي اداري در ‌خصوص تشكيل كميته‌هاي تخصصي ذيل شوراي راهبري توسعه مديريت در دستگاههاي اجرايي، به موجب اين حكم بعنوان عضو كميته “مديريت عملكرد، سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم” منصوب مي‌شويد. اميد است با شركت منظم و مستمر در جلسات كميته مذكور، گامي مؤثر در تحقق برنامه‌هاي تحول اداري در وزارت كشور برداشته شود.
توفيق روزافزون شما را در انجام تكاليف  قانوني از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
گفتنی است: روشن ضمیر در هفته های اخیر با حکم وزیر کشور به عنوان مدیرکل توسعه و منابع انسانی وزارت کشور انتخاب شده است.
روشن ضمیر پیش از این به عنوان مدیرکل منابع انسانی استانداری بوشهر خدمت می نموده است.
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد