کدخبر : 116440
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

معضل اصلی اهالی شهرک غدیر داراب بهسازی معابر است

جنوب پرس: دهیار شهرک غدیر دراب گفت: معضل اصلی اهالی شهرک غدیر بهسازی، مرمت و آسفالت خیابان‌های این شهرک است.

به گزارش جنوب پرس ، مسیح انصاری امروز  در داراب اظهار داشت: تاکنون دو خیابان اصلی از شهرک غدیر با منابع دهیاری آسفالت شده است و آسفالت سایر خیابان‌ها نیز از نیازهای اصلی اهالی این منطقه است.

وی بیان کرد: مقررشده بنیاد مسکن ۵ هزار مترمربع قیر رایگان در اختیار دهیاری قرار دهد و به‌محض دریافت قیر و قرارداد با پیمانکار، آسفالت سایر خیابان‌های شهرک آغاز می‌شود.

انصاری با اشاره به روند احداث مجتمع  خدمات سلامت(درمانگاه) شهرک غدیر بیان کرد: این درمانگاه خیر ساز است و علاوه بر ساختمان، برق‌رسانی لوله‌کشی آب نیز انجام‌شده و به گفته خیر(علی جباری) این مرکز درمانی تا دهه فجر سال جاری راه‌اندازی می‌شود.

دهیار شهرک غدیر پیرامون سایر پروژه‌های عمرانی این منطقه اظهار داشت: مجموعه ورزشی شهرک نیز با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث قرار دارد اما روند کار پیمانکار کند است و دیرتر از موعد مقرر تکمیل می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون ۲۰۰ میلیون تومان از سوی مردم و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی از جانب آموزش‌وپرورش در این پروژه هزینه شده است.

انصاری با اشاره به پروژه لوله‌کشی آب آشامیدنی شهرک غدیر اظهار داشت: سال گذشته برق‌رسانی،  تجهیز چاه و لوله‌گذاری به طول ۱۳ کیلومتر انجام‌شده و ۱۱ کیلومتر لوله و تجهیزات جانبی نیاز فعلی این پروژه است.

وی بابیان اینکه در حفر کانال کمک‌های مردمی و دولتی در کنار یکدیگر کارگشا بوده است، افزود: روند کار لوله‌کشی آب در شهرک غدیر حدود سه سال به تأخیر افتاده بود اما از سال گذشته تاکنون این پروژه پیشرفت مناسب و قابل قبولی داشته است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما