کدخبر : 116416
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

نماینده کنگان و دیر بر تامین خسارتهای ناشی از زلزله تاکید کرد

جنوب پرس: نماینده مردم کنگان، دیر و عسلویه در مجلس شورای اسلامی برتامین خسارت های ناشی از زلزله روز سه شنبه کنگان و دیر تاکید کرد.

به گزارش جنوب پرس ، سکینه الماسی روز چهارشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان دیر افزود: با توجه به وحشت مردم ناشی از وقوع زمین لرزه، تامین امکانات مورد نیاز آنان در این شرایط ضروری است.
وی تصریح کرد: خسارت های ناشی از زلزله باید در کوتاه ترین زمان ممکن مشخص و مسئولان با دید مثبت نسبت به برطرف کردن مشکلات مردم اقدام کنند.
فرماندار دیر نیز گفت: در پی وقوع زمین لرزه روز سه شنبه در کوتاه ترین زمان ممکن ستاد بحران تشکیل و تعدادی از نیروهای امدادی از استان به شهرستان اعزام شدند.
حمزه اعتماد افزود: در زمین لرزه روز سه شنبه دیر ۲۴ نفر مصدوم شدند که با اعزام به مراکز درمانی و بیمارستانی درمان شدند.
وی در رابطه با خسارت های زلزله اظهار کرد: زمین لرزه روز گذشته خسارتهایی به ساختمانهای اداری و غیر اداری وارد کرده که نیروها برای بررسی خسارتها در محل مستقر هستند.
فرماندار دیر گفت: جاده دوراهک به شهر ریز که به دلیل ریزش کوه بسته شده بود در زمان حاضر باز و تردد در این مسیر انجام می شود .
دو زمین لرزه به بزرگی ۳٫۸و ۴٫۹ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در عمق ۱۸ و ۲۰ کیلومتری زمین روز گذشته شهرهای بنک، کنگان و دیر در جنوب استان بوشهر را لرزاند.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما