کدخبر : 116277
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

اعضای شوراهای دانش‌آموزی گناوه در برنامه‌های مدارس مشارکت کنند

جنوب پرس: مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: اعضای شوراهای دانش‌آموزی گناوه در برنامه‌های مدارس مشارکت کنند.

به گزارش جنوب پرس ،

اسکندر احمدی ظهر سه‌شنبه در همایش روسای شوراهای دانش آموزی مدارس گناوه اظهار داشت: بیستمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی به بهترین نحو ممکن در مدارس گناوه برگزار شد.

وی اضافه کرد: هنوز با توجه به تجربه در این شورا به اهداف شورای دانش آموزی نرسیده‌ایم و این موضوع باید بیشتر حائز اهمیت باشد و همه مدیران و شما به عنوان روسای شوراها باید بیشتر نقش شوراهای دانش آموزی را در یابید و در تمامی زمینه‌های مدرسه شورا را دخیل کنید.

وی افزود: حضور شما در شورای دانش آموزی باعث می‌شود که حس مسئولیت‌پذیری شما بیشتر شود و شما برای آینده و زندگی در اجتماع آماده شوید.

احمدی اظهار داشت: ورود شما در شورای دانش آموزی باعث تقویت حس مشارکت شما می‌شود و همچنین شما رابط بین دانش آموزان و مدرسه در زمینه های تربیتی، علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری هستید و باید باعث حضور پررنگ همه دانش آموزان مدرسه در فعالیت های مختلف باشید.

مدیر آموزش و پرورش گناوه تصریح کرد: اعضای شورا موظف هستند که مشکلات و پیشنهادات خود را در جلسات به مدیر مدرسه ابلاغ کنند و با ایجاد کمیته‌ها و انجمن‌ها و همچنین برگزاری مراسمات در مناسبت‌های مختلف شور و نشاط را به مدرسه و دانش آموزان هدیه دهید.

وی بیان داشت: شما به عنوان روسای شورا باید کارها را تقسیم بندی کنید و هماهنگی لازم بین اعضا شورا را به وجود آورید و به طوری برنامه ریزی کنید که به درس شما لطمه وارد نشود زیرا مهمترین اصل برای شما درس خواندن است.

احمدی یاد آور شد: کار دانش آموز درس خواندن است و هیچ وقت نباید از درس خواندن خسته شوید درس را نباید برای آینده شغلی بخواهید با درس خواندن درک و فهم انسان بالا می رود و راه پیشرفت در زندگی را یاد خواهید گرفت.

وی گفت: وقت خود را در زمینه‌های بیهوده صرف نکنید از فضای مجازی نکات مثبت و موثر را برداشت و موارد غیر لازم را حذف کنید چرا که فضای مجازی همان اندازه که موثر و تاثیرگذار است به همان اندازه مخرب و وقت‌گیر است.

در پایان روسای شوراها پیشنهادات و مشکلات مدارس خود را با مدیریت آموزش و پرورش گناوه در میان گذاشتند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما