کدخبر : 116267
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

شدت زمین‌لرزه مردم شهرستان جم را وحشت‌زده کرد/ مدارس شیفت بعد از ظهر باز است/ بازی امروز پارس جنوبی برگزار می‌شود

جنوب پرس: فرماندار شهرستان جم گفت: با وجود این که شدت زمین‌لرزه به خوبی در شهرستان جم احساس شد و مردم را دچار وحشت کرد اما بر اساس برآورده‌های انجام شده، خساراتی به این شهرستان ایجاد نشده است.

به گزارش جنوب پرس ، فتح‌الله نوروزی امروز  در شهرستان جم اظهار داشت: با وجود این که شدت زمین‌لرزه به خوبی در شهرستان جم احساس شد و مردم را دچار وحشت کرد اما بر اساس برآورده‌های انجام شده، خساراتی به این شهرستان ایجاد نشده است.

وی با اعلام این که تیم‌های مدیریت امداد و نجات در سطح این شهرستان کاملا در آماده‌باش قرار دارند، افزود: تا به این ساعات هیچ گزارشی مبنی بر تاثیر این زلزله بر سطح شهرستان جم دریافت نکرده‌ایم هر چند که تیم‌های کارشناسی در سطح شهرستان در حال ارزیابی وضعیت موجود هستند.

فرماندار شهرستان جم تصریح کرد: با توجه به این که شهر جم بعد از ظهر امروز میزبان برگزاری مسابقه فوتبال بین دو تیم پارس‌جنوبی‌جم و مشکی‌پوشان مشهد است، تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب این دیدار خانگی، انجام شده و بر اساس زمان پیش‌بینی‌شده این دیدار در ساعت مقرر برگزار می‌شود.

نوروزی در خصوص وضعیت مدارس شهرستان جم در بعد از ظهر امروز گفت: تمامی مدارس در شیفت بعد از ظهر باز است و هم اکنون دانش‌آموزان در کلاس‌های درس حاضر هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما