کدخبر : 116264
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

طرح نشاط اجتماعی در استان‌ها اجرایی شد

جنوب پرس: معاون سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با اشاره به اینکه استان بوشهر الگو اجرای طرح‌های نشاط اجتماعی است، گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده طرح نشاط اجتماعی با الگوگیری از بوشهر در استان‌ها اجرایی شده است.
نشاط اجتماعی

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، رضا محبوبی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی بوشهر با بیان اینکه این استان در اجرای این طرح پیشتاز است اظهار داشت: طرح نشاط اجتماعی که در شهرها و روستاها به مرحله اجرا در می‌آید با برنامه‌ریزی انجام شده طرح نشاط اجتماعی با الگو گیری از بوشهر در استان‌ها اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در طرح نشاط اجتماعی رتبه نخست کشور را دارد تصریح کرد:  استان بوشهر در بررسی‌ها و مطالعات صورت گرفته از نظر سرمایه اجتماعی رتبه دوم کشور در اختیار دارد و امیدواریم در سال آینده به رتبه نخست برسد.

معاون سازمان امور اجتماعی وزارت کشور تصریح کرد: یکی از عوامل تاثیرگذار در ارتقا سرمایه اجتماعی هر جامعه میزان شور ونشاط و امید به آینده و میزان ارتباطات اجتماعی افراد است.

وی با تاکید بر ارتقا نشاط اجتماعی در شهرها و روستاها خاطرنشان کرد: با انجام برنامه‌های مختلف از جمله طرح نشاط اجتماعی زمینه برای ارتقا نشاط اجتماعی فراهم شده و گام‌های موثری در این زمینه برداشته می‌شود.

محبوبی با تاکید بر همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی در حوزه فرهنگی و اجتماعی خاطرنشان کرد: باید عالم جوانان را به رسمیت بشناسیم و فاصله  خود را با جوانان کمتر کنیم.

وی با اشاره به طرح نشاط اجتماعی گفت: در اجرای طرح نشاط اجتماعی باید به ظرفیت جوانان اهمیت داده شود و رشد هم زمانی می‌تواند به قاعده باشد که این رشد متعادل باشد.

معاون سازمان امور اجتماعی  وزارت کشور بیان کرد: همانقدر که به اوقات فراغت اهمیت می‌دهیم باید به عرصه دین هم توجه داشته باشیم و مسئولان هم فرصت رشد همه جانبه برای قشرهای مختلف را فراهم کنند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما