کدخبر : 116259
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت
طی صدور احکامی صورت گرفت؛

انتصابات جدید در شهرداری شیراز؛ ۴ معاون شهردار معرفی شدند

جنوب پرس: ۴ معاون شهردار شیراز و یک مدیرکل در شهرداری شیراز امروز منصوب شدند.
انتصاب

به گزارش جنوب پرس ،  حیدر اسکندرپور در احکامی جداگانه آرش فرج‌زاده را به‌سمت «معاون شهرسازی و معماری»، ابوالقاسم ابراهیمی را به‌سمت «معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی»، حسین آرگیو را به‌سمت «معاون فنی و عمرانی»، محمدرضا حسن‌پور را به سمت «معاون خدمات شهری» و «غلامعباس کاظمی» را به سمت  مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری منصوب کرد.

آرش فرج زاده پیش‌تر، معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز بوده و در سوابق خود سمت‌هایی نظیر شهردار مناطق یک و دو را دارد که با حکم شهردار شیراز به سمت معاون «شهرسازی و معماری» منصوب شد.

حکم معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز نیز از سوی اسکندرپور به محمدرضا حسن پور ابلاغ شد. محمدرضا حسن پور ایثارگر و بسیجی جانباز، کارشناس ارشد حقوق و بخشدار اسبق زرقان بوده است.

ابوالقاسم ابراهیمی نیز که از طرف شهردار شیراز به سمت «معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی» منصوب شده دارای مدرک دکترای مدیریت و عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه شیراز است و سوابق علمی و پژوهشی بسیاری را در کارنامه خود دارد.

بنا بر این گزارش تسنیم، حسین آرگیو که هم‌اکنون با حکم شهردار شیراز به سمت «معاون فنی و عمرانی» منصوب شده، پیش از این فرماندار خرامه بوده و در سمت‌هایی نظیر معاون عمرانی اداره‌کل امور روستایی و شوراهای استان فارس، دبیر شورای ترافیک استان فارس و غیره خدمت کرده است.

غلامعباس کاظمی نیز از کارکنان حوزه سرمایه‌‌گذاری شهرداری شیراز است که در حکمی از سوی شهردار، به‌سمت مدیرکل املاک و مستغلات منصوب شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما