کدخبر : 116194
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

استقرار ۵پزشک متخصص دربیمارستان بشاگرد/تحول در حوزه بهداشت ودرمان

جنوب پرس:  معاون فرماندار شهرستان بشاگرد از استقرار پنج پزشک متخصص در بیمارستان بقیه الله اعظم بشاگرد خبر داد.
اهدای عضو عمل جراحی بیمارستان

به گزارش جنوب پرس ، عباس رجبی پور با بیان اینکه  دولت نگاه ویژه ای برای توسعه مناطق محروم وکمتر توسعه یافته دارد گفت:شهرستان بشاگردیکی از مناطق محروم کشور در شرق هرمزگان است که در دولت تدبیر وامید وبا پیگیری های مسئولان توانسته است در چرخه پیشرفت قرار گیرد وبرای محرومیت زدایی این منطقه اقدامات شایسته ای انجام شود.

رجبی پوربیان داشت: در شهرستان بشاگرد با توجه به وسعت وپراکندگی آن و همچنین مشکلات عدیده آن خدمات زیادی صورت گرفته که نسبت به گذشته مشکلات شهرستان بهتر و کمتر شده است.

معاون فرماندار بشاگرد گفت: یکی از مشکلاتی که مردم شهرستان بشاگرد با آن مواجه بودند در حوزه بهداشت و درمان بود که با عنایت وزیر بهداشت و پیگیری های مسئولان استانی و شهرستانی امروزه شاهد رفع آنها در شهرستان بشاگرد هستیم.

رجبی پور گفت: مردم شهرستان بشاگرد در گذشته که با عدم تجهیز بیمارستان بقیه الله اعظم به پزشک متخصص  برای انجام خدمات بهداشتی و درمانی به شهرستانهای همجوار مراجعه میکردند وبا مشکلاتی دست و پنجه از این پس می توانند با استقرار پنج پزشک متخصص  زنان و زایمان، داخلی، بیهوشی، اطفال وجراحی از بهترین خدمات در شهرستان خود برخوردار باشند.

معاون فرماندار شهرستان بشاگرد بیان داشت: با تکمیل مجموعه شش واحدی برای اسکان پزشکان متخصص که با اعتبار بیش از٧٠٠ میلیون تومان ساخته شد و همچنین پیگیری مسئولان شهرستان ودانشگاه علوم پزشکی برای تکمیل طرح تحول سلامت در بشاگرد توسط دولت بیمارستان بشاگرد تجهیز و برای خدمات رسانی تخصصی برای بیماران ومردم شروع به کار کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما