کدخبر : 116086
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

مسئولان کشور به استان خوزستان توجه بیشتری کنند

جنوب پرس: نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با ابراز نگرانی از وضعیت موجود از مسئولان کشور درخواست کرد تا به استان خوزستان بیشتر توجه کنند.

به گزارش جنوب پرس ، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان در سخنانی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم را نماد روشنفکری حوزه‌های علمیه توصیف کرد.

وی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در اول کار خود به منظور فعالیت در قم راه اندازی شد ولی چون استان‌هایی مانند اصفهان از اوایل انقلاب فعالیت‌هایی در این زمینه داشتند نمایندگی‌های این دفتر در آنجا فعالیت می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه بیان کرد: با توجه به اقدامات و نقشه‌های شوم دشمن برای استان خوزستان رهبر معظم انقلاب دستور دادند مه استان خوزستان از قانون مستثنی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان تاسیس شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: دشمن اقداماتی را در استان خوزستان انجام داد ولی حوزه‌های علمیه، نهادهای فرهنگی، سپاه و بسیج و سربازان گمنام امام زمان به میدان آمدند و این نقشه‌های شوم اجرا نشد.

موسوی‌جزایری وضعیت فعلی انقلاب را به زمان امامت ظاهری حضرت امیرالمومنین(ع) تشبیه کرد و گفت: دشمن برای ضربه زدن به ما مطالعات جدید انجام داد و نقشه‌هایش را عوض کرد که با روی کارآمدن سلمان در عربستان و ابراز وجود فرزندش محمد دشمن از رو شمشیر بسته است.

وی با اشاره به سخنان محمد بن سلمان یادآور شد: دشمن تصمیم دارد جنگ را به داخل ایران بکشاند که این را به صراحت اعلام کرده است که در این جنگ خوزستان نیز مستثنی نیست.

امام جمعه اهواز با ابراز نگرانی از وضعیت موجود از مسئولان کشور درخواست کرد تا به استان خوزستان بیشتر توجه کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن نقاط ضعف گذشته خود را تبدیل به نقاط قوت کرده است، تصریح کرد: حربه‌های جدید و کاربردی را برای ایجاد انحراف در افکار و عقاید مردم به‌کار گرفته‌اند از این رو مقابله و مواجهه با آنان، نیازمند توجه ویژه مسئولان عالی‌رتبه کشوری به خوزستان است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر دولت نسبت به این وضعیت بی‌توجه باشد و اعتنایی نکند، عواقب بدی در انتظار خواهد بود و توطئه‌های دشمن دردسرساز می‌شود زیرا خوزستان شریان اقتصادی کشور بوده و کوچک‌ترین مشکل برای این استان، کشور را دچار بحران می‌کند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما